Forumi Horizont : Faqe Kryesore Forumi Horizont
Lexo Mesazhet e Sotshme
Mirėsevini tek Forumi Horizont.
Nėse po na vizitoni pėr herė tė parė mbase keni nevojė tė lexoni faqen e Ndihmės. Ju duhet tė regjistroheni pėr tė dėrguar mesazhe nė kėtė forum: klikoni nė butonin Regjistrohu pėr tu antarėsuar. Pėr tė lexuar mesazhet dhe temat e hapura klikoni nėn-forumin qė ju intereson nė listė e mėposhtme.
Aktualisht: 8,138 Anėtarė, 10,853 Tema, 478,325 Mesazhe totale
I urojmė mirėseardhjen anėtarit mė tė ri, Hylltar
Ora tani: 16:13.
Vizita juaj e fundit ish mė datė: 08/06/2023 16:13.

  Nėn-Forumi Mesazhe Tema Mesazhi i Fundit Moderator
Bota Shqiptare
Shqiperia, traditat kulturore
Diskutojmė mbi kulturėn, monumentet kulturore, vlerat, zakonet, traditat e vendit tonė.
6913 222  
Gjuha Shqipe
Historia e gjuhės shqipe, opinione mbi gjuhėtarėt, zhvillimet dhe vlerat e gjuhės shqipe.
4248 95 Piktor
Figura tė shquara
Personazhe qė kanė lėnė gjurmė nė historinė dhe kulturėn shqiptare.
1774 207 Piktor
Tema Shoqėrore
Letėrsia
Mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit.
23451 709 ingmetalboy
Gjuhėt e Huaja
Diskutime per gjuhet e huaja, krijime letrare, diskutime rreth gramatikes se saj, artikuj dhe diskutime te lira mbi kete gjuhe.
10200 562  
Historia
Kontribute e diskutime mbi historinė e dokumentuar.
3293 284 Piktor
Filozofia
Historia e filozofisė, diskutim i lirė mbi zhvillime filozofike tė ndryshme.
3399 129  
Psikologjia
Teori, fenomene, probleme tė ndryshme qė ju mundojnė dhe spjegimet e tyre social-psikologjike.
3872 173  
Arsimi
Sistemi arsimor, problemet, poltikat dhe zhvillimi nė Shqipėri. Universiteti i Tiranės dhe universitetet e huaja. Studentėt shqiptarė dhe arritjet e tyre kudo nė botė.
1350 143 Deb*
Ekonomia dhe Biznesi
Problemet dhe zhvillimet nė ekonominė dhe biznesin shqiptar, teori dhe tė dhėna statistikore, bursa dhe kėmbimi valutor.
690 153  
Diskutime Shoqėrore
Problemet dhe politikat sociale tė shoqėrisė shqiptare, diskutime mbi fenomene tė tilla si racizmi, varfėria, diskriminimi, dhuna, etj.
56702 1225 al74, Lela_Dr
Besimi Fetar
Teorite dhe zhvillimet e ēdo feje. Diskutime mbi lindjen e tyre.
11092 398  
Shkenca
Informatikė & Programim
PHP, ASP, C++, PYTHON, VB, Mirc Scripting, Network, Sisteme Operative, etj.
4189 506 Lord_Of_The_Strings
Interneti dhe Shqipėria
Ndėrmjet ėndrrės sė djeshme nė errėsirė dhe realitetit virtual sot dhe nesėr... Pėrdorimi, funksioni i informimit dhe ai social i internetit. Komente mbi faqet shqiptare nė internet.
739 130 Dr_Devil
Mjekėsia
Gjithshka mbi menyren se si funksionon trupi i njeriut si dhe problemet e tij qe nga lindja e deri ne vdekje
3818 114  
Ekologjia
Tė diskutojmė, njohim e rrespektojmė, mjedisin, tokėn, natyrėn, biodiversitetin etj
138 15  
Fizikė dhe Astronomi
Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Yjet dhe yjėsitė.
1338 78  
Matematikė dhe Gjeometri
Problema, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.
2277 102  
Gjeologji & Gjeografi
Materiale dhe kuriozitete mbi gjeologjine dhe gjeografine
640 55  
Arti & Kultura
Moda dhe Estetika
Moda dhe Estetika, dėshirat pėr bukuri tė pėrjetshme, veshje tė kohėve tė fundit, gjithēka qė mund t'ju bėjė sa mė tėrheqės/e ndaj partnerit/partneres
3789 58  
Muzika
Komente, partitura, albume tė reja, tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muzikantėt shqiptarė e tė huaj.
46056 454 Anemone
Kinematografia
Diskutim i lirė mbi filmin shqiptar dhe atė tė huaj. Dokumentarėt, aktorėt, origjinaliteti i roleve tė tyre, festivali i filmit.
5793 212  
Arti Figurativ
Bukuria e imazhave te punuara nga dora e njeriut. Punime artizanale, guri, druri, balte, pikture, skulpture, etj.
12230 259 Deb*
Media dhe Politika
Politika Shqiptare
Mendime rreth politikės shqiptare sot... Diskutime mbi problemet nė politikat tona qeveritare..., zgjidhjet e mundshme.
19359 859 lezhjani-82
Mediat Shqiptare
Gazetaria, shtypi i pėrditshėm, televizionet, komente mbi temėn e ditės. Ēfarė thonė gazetat ? Si e servirin ato lajmin tek opinioni publik ? Problematika e medias sė shkruar dhe asaj elektronike.
7162 287  
Aktualitete Ndėrkombėtare
Panoramė e situatės nderkombėtare, dinamikat dhe shkaqet reale tė konflikteve, ngjarjeve qė ndikojnė shoqerinė e sotme.
3425 205 al74
Sporti
Futboll
Komente mbi kampjonatet e futbollit, skuadrat, lojtarėt tuaj tė preferuar, rezultate, pjesa e tifozėve. Futbollistėt shqiptarė jashtė.
10899 316 al74
Sporte tė tjera
Formula 1, boks, volejboll, basketboll, tenis, etj.
895 95 al74
Nen-forumet e lira
Shkarkime - Download
Filma, muzike, programe dhe libra
1001 303 Dr_Devil
Tė ndryshme
Nė kėtė nėnforum kushdo prej jush mund tė hapi diskutime e tema tė cilat nuk i gjeni nė kategorizimet e mėsipėrme tė kėtij forumi.
147484 538 Deb*, lezhjani-82
Tė qeshim pak...
Barcaletat mė tė bukura, foto humoristike, humoristet shqiptarė, etj.
11241 163 lezhjani-82
Kuriozitete
Ne kete Nenforum do te komentohen kuriozitete nga me te ndryshmet. Do te behen pyetje dhe do te jepen pergjigje per fenomenet qe hasim ne jete.
2832 208  
Njohja me anėtarėt e forumit
Informacione, fotografi mbi veten tuaj pėr tu njohur mė mirė me njėri tjetrin...
48927 833 Lela_Dr
Chati
Dhomat, serverat, historiku, abuzimet, etj.
1179 200  
Mbi kėtė forum
Informacione teknike, komentet e sugjerimet tuaja mbi kėtė forum...
1452 17  
Lajmerime dhe Reklama
729 285  
Arkiva
Tema dhe mesazhe te vjetra. (nuk mund tė postohet)
175 7  
Vizitorėt e Ēastit: 1
Aktualisht 0 anėtar/ė tė regjistruar dhe 1 tė paregjistruar.
Forumin po e lexojnė:
Anėtarėt qė festojnė ditėlindjen: vlonjati_vogel (41), Adea (39), Enia (45), Tonia (103), KIKI (48), TH BEAST (38), andolini , Aurel8 (40), DIART , kacurelja (36), kaqurrelja (36), trotineti (48), Vdekja_22 (41), cimi_tirona_uk (48), melisuku (36), pjanisti (65), st soniti (52), lissy (36), the_game (39)

Ora tani: 16:13 Pamja e Forumit:   Konsidero Gjithė Nėn-forumet tė Lexuara | Pėrbėrja e Stafit
Nuk pėrdorni cookie?
Identifikohu me Pseudonim dhe password:

Ka mesazhe qe ju nuk keni lexuar Mesazhe tė palexuara    Nuk ka mesazhe tė reja Asnjė mesazh i ri

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.