Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Gjeologji & Gjeografi Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Historiku i studimeve gjeologjike (i detajuar)
Nen-Forum profesional ku mund tė shkruajnė vetėm moderatorėt.
76 4  

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Ne kerkim te hallkes. Oksigjeni. Piktor 8 4809 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Europorti Shengjinit,peng nga kosova dhe berisha. SHKODRA4001 0 3013 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Europorti Shengjinit,peng nga kosova dhe berisha. SHKODRA4001 0 2233 0 pikė - mesatarja 0.0000
  22 Attachment(s)flamujt e botes ( 1 2 3 4 ) darke 34 11976 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Ku Do Te Donit Te Jetonit? ( 1 2 3 4 5 ) Zei 47 10703 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 3 Attachment(s)Sondazh: Anglia, eshte ishull apo jo? ( 1 2 3 ) Admirali 25 7594 0 pikė - mesatarja 0.0000
  7 Attachment(s)5 Oqeane per nje planet ( 1 2 ) agata 10 5225 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Venecia, nė luftė tė pėrjetshme me ujin fleurs de l'orne 1 2298 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Jeta nė “hije” e mineraleve ekzotikė fleurs de l'orne 0 2293 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Testoni njohurite tuaja gjeografike ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) kalorsi_i_kuq 67 13432 0 pikė - mesatarja 0.0000
  5 Attachment(s)Mina Diamanti Impresionante. agata 6 2591 0 pikė - mesatarja 0.0000
  25 Attachment(s)Qyteti ku jetoj-me! ( 1 2 3 ) Vizioner 29 6573 0 pikė - mesatarja 0.0000
  114 Attachment(s)Toka e pare nga qielli ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) agata 114 18286 4 pikė - mesatarja 4.0000
  1 Attachment(s)Zbulohen ne Kine fosilet e dinosaurit me te vogel fluturues NoThInG 0 2476 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Dukurite shkaterruese te Natyres Tulipani 3 2526 0 pikė - mesatarja 0.0000
  5 Attachment(s)Gure natyror ( 1 2 ) agata 11 5279 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Tokyo darke 8 3375 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pytje Jashtoksori 0 2503 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pytje per te gjithe....... ( 1 2 ) Jashtoksori 15 5480 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Rajoni Juglindor Keni 7 4141 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Energjia Diellore BLUSHI 3 2825 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pytje per te gjithe Jashtoksori 1 2640 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Lumenjte kryesore Keni 9 4142 2 pikė - mesatarja 5.0000
  2 Attachment(s)Kuiz? Lumenjt e Botes. ( 1 2 ) erzeni_be 12 6156 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Tektonika e Kosoves Cindi 0 2442 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 51, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 02:45
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.