Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
Poll 1 Attachment(s)Interesante: Sondazh: Iceman and Psychology ( 1 2 3 ) lezhjani-82 20 12497 2 pikė - mesatarja 5.0000
Poll Sondazh: A besoni se ekzistojne fantazmat? ( 1 2 3 4 5 6 ) Debora* 50 12029 0 pikė - mesatarja 0.0000
  altruizmi ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lost_soul 78 14621 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Frika ( 1 2 3 ) cedrus 22 7648 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kėnaqėsia e tė pėlqyerit tė vetes ( 1 2 3 ) fleurs de l'orne 22 7208 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Nga se vjen "depresioni" ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Vajz-e-mir 132 22862 4 pikė - mesatarja 4.5000
  Sjelljet gjinore te lindura apo influencim i ambjenti ku rritemi e jetojme? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Deb* 89 13602 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Sekretet e veshtira per tu ruajtur...?! ( 1 2 3 4 5 ) lezhjani-82 45 11064 4 pikė - mesatarja 4.5000
  Femrat marrin 75% tė vendimeve. ( 1 2 3 4 5 ) fleurs de l'orne 48 9665 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 1 Attachment(s)Sondazh: Perse nuk gjejme rehat, edhe pse jeta ofron me shume sherbime?!!!! ( 1 2 ) Mendimtari 18 6591 0 pikė - mesatarja 0.0000
Post 1 Attachment(s)A eshte krim........? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) juliana 77 16602 9 pikė - mesatarja 4.0000
  Fenomeni "Njeri". Vizioner 2 2491 0 pikė - mesatarja 0.0000
Arrow si eshte me mire te lindesh budalla ose te vdesesh budalla fan fan tulipan 6 2365 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Vėshtrim psikologjik i karakterit shqiptar. ( 1 2 3 4 5 ) artilio 49 12254 2 pikė - mesatarja 3.0000
  Si reagoni kur nevrikoseni ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) kotka 65 12611 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ngjyrat dhe Psikologjia, ja se cfare thone ato ( 1 2 3 ) fleurs de l'orne 21 6387 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Te mirat e te qenit llafazane. lule 6 2515 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Disa teknika pėr tė frenuar ose kontrolluar mendimet stresante ( 1 2 ) Lela_Dr 10 5138 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Te ndjehesh i lire. ( 1 2 ) agata 15 5658 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pushteti dhe Seksi ( 1 2 3 4 5 6 ) cupka 57 11922 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Psikologjia e falcitetit ( 1 2 3 4 5 ) cedrus 46 10495 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kreativiteti ( 1 2 3 4 ) Mister_DXP 31 7938 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Zbuloni moshen e trupit tuaj me ane te testit fleurs de l'orne 0 2503 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A mund tė dashurojmė pa vuajtur? ( 1 2 3 4 ) Antip@tre@ 30 7920 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Konflikti nene-vajze ( 1 2 ) erika 16 5299 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Numri Juaj Jetesor? fleurs de l'orne 0 2161 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 173, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 03:56
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.