Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Mediat Shqiptare > Diskutime te ngjarjeve nga Shqiperia Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  5 Attachment(s)Tirana 21 Janar 2011 ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) AngelDevil 139 7672 0 pikė - mesatarja 0.0000
  101 Attachment(s)Lajmet e fundit... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Eria 3315 56520 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Nqs ju do ishit Edi Rama, ca STRATEGJIE do Ndiqnit per te fituar zgjedhjet e 2013 ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) RAIMONDI 66 5895 0 pikė - mesatarja 0.0000
  4 Attachment(s)Lajmet e fundit(pak nga te gjitha, histori, politike, genetike, sport dhe magji). ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) RAIMONDI 278 40620 0 pikė - mesatarja 0.0000
  5 Attachment(s)Komente... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) agata 241 7468 0 pikė - mesatarja 0.0000
  CEZ heq dritat per institucionet debitore, policia arreston punonjesit e CEZ Fajtori 8 670 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Martohet Valbona Ēoba .. fleurs de l'orne 9 572 0 pikė - mesatarja 0.0000
  NATO: Shqipėria i shet sekretet e aleancės te serbėt e ruset! F_xhunior 9 793 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Mediatizimi i Komunikimit!!! RIP Gibbs 1 442 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Titulli "Dėshmor i Atdheut", pėr emigrantin shqiptar qė vdiq si hero nė Irak... ( 1 2 3 4 ) mayday 35 4603 10 pikė - mesatarja 3.6000
  Nqs JU do ishit KRYEMINISTER I Shqiperise cila do ishte Strategjia juaj per zhvillimi ( 1 2 3 ) RAIMONDI 21 1308 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Census 2011- Shqiperi! AngelDevil 1 455 0 pikė - mesatarja 0.0000
  7 Attachment(s)Tirane, 28.01.2011 ( 1 2 ) Vizioner 15 1125 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Tė vdesėsh si “fans i Stresit” fleurs de l'orne 0 490 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Liqeni artificjal i Tiranes agata 1 531 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ciljeta ne politike! ( 1 2 3 ) Morfine 25 1690 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si ka mundesi? Piktor 4 585 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kėrkesė per asil Politik Morfine 2 586 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Tuneli U Kry ( 1 2 3 4 5 6 ) Piktor 53 2775 0 pikė - mesatarja 0.0000
Post Parrulla "Demokracia ne Rrezik" Gjergj Kastrioti 3 5898 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Rrėfimi i tė penduarit tė Bandės sė Durrėsit: vrasje, trafiqe e tradhėti Fajtori 2 655 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Durres, ekzekutohet mjeku AngelDevil 2 715 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Bollano & co dhe provokimi i rradhes,kesaj here me koncertin e femijve ! Roi 0 482 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Fituesit e fazes se dyte te llotarise amerikane THe_AnSwEr 2 631 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Elbasan, gjenden trakte te naziskineve sarandaebukur 2 500 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 28, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 09:19
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.