Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Arkivi i Politikes

(Moderator: lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Interesante: Allvanos ( 1 2 3 4 ) Klodel 34 3187 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)A duhet te jap llogari Berisha?????? ( 1 2 ) HERO 14 1119 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ia qirofsha... syte grekeve... ( 1 2 3 4 ) Gjergj Kastrioti 36 2308 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kepucet qe u futen ne Histori. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) erzeni_be 73 2545 0 pikė - mesatarja 0.0000
Post Politika shqiptare ! belga 1 319 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kryeministri i Shqiperise z. Sali Berisha, feston sot 63 vjetorin e lindjes ( 1 2 3 ) sarandaebukur 25 1392 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Nje grindje te Politika... arturm 7 632 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Flamuri i shtetit te Kosoves. Petrit Kola 1 285 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Anglia Piktor 6 321 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Cili do te jete Presidenti i ri Shqiptar ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Petrit Kola 421 8612 0 pikė - mesatarja 0.0000
  presidenti dhe data e zgjedhjeve arturm 6 322 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Qeveria Miratoi Demshperblimin E Te Perndjekurve Politik sarandaebukur 0 278 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A do te ndahet perseri PS ???? ( 1 2 3 4 ) varka 35 1231 0 pikė - mesatarja 0.0000
  4 Attachment(s)Si kan harruar Veken ( 1 2 3 4 ) northwest 37 1356 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Reforma ne drejtesi ( 1 2 ) iris 10 602 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Cfare mendoni 15 britaniket e kapur ne ujra nderkombtare: ( 1 2 ) AIR-FORCE-ONE 19 1105 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Parlamenti Shqipetar ( 1 2 ) ari77labi 16 703 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Grupet mafioze shqiptare ( 1 2 3 4 5 6 ) sarandaebukur 57 2448 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Gjyqesori dhe administrata Ami- 4 363 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kerkohet nga prokuroria te hap dosjen Gjalica ( 1 2 ) IQVLORA 19 908 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pushteti ka abuzuar me pronen e te tjereve sarandaebukur 0 234 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Pas ngjarjeve me ushtaraket, greket perseri provokojne. ( 1 2 3 ) kontinenti 23 1117 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Deshtimi i KOP-it arturm 9 402 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: kush fiton 2007 PD - PS ? ( 1 2 ) etniku78? 17 1108 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Burracaku Berisha ( 1 2 3 4 ) arturm 31 1194 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kundershtaret e pare te brendshem. Bledumi 9 338 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 190, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 09:16
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.