Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Fizikė dhe Astronomi Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Astronomia
Kuriozitete mbi Astronomin
39 9  

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Mbi disa punime te miat-R.Th. ( 1 2 3 4 5 ) robert 48 10546 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Celsi i universit ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) shelgu 121 18951 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Fizike shelgu 1 1854 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Steven Havking ( 1 2 ) robert 11 4316 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Albert Ajnshtajn....... amoxil 7 2970 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Toka-nje "top debore" ( 1 2 ) cedrus 12 4307 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A eshte Big Bang i vertete? ( 1 2 ) cedrus 11 4579 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Teoria e pergjithshme e relativitetit (TPR) robert 4 1828 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Vrima e zeze dhe singularity ( 1 2 ) cedrus 10 4550 0 pikė - mesatarja 0.0000
  11 Dimensionet ( 1 2 ) botaed 15 6718 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Entropia robert 4 2244 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pritet shpėrthimi i njė ylli qė do tė shndrisė Tokėn dy javė ( 1 2 ) Antip@tre@ 17 6267 0 pikė - mesatarja 0.0000
  numra ne fizike dhe astronomi ( 1 2 ) NS-6 12 5454 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Materia e erret cedrus 3 2546 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Fundi i njerezimit tpk 5 6604 0 pikė - mesatarja 0.0000
  4 Attachment(s)Big-Bang i Dyte ! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lezhjani-82 146 25276 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A mendoni se eksistojne qenie jashtokesore? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Player69 88 18259 4 pikė - mesatarja 4.5000
  6 Attachment(s)Dita e Lindjes Tuaj. ( 1 2 3 4 5 6 ) fleurs de l'orne 53 9589 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Afrimi i Hėnės, paralajmėrim pėr katastrofa? ( 1 2 3 ) AngelDevil 22 6450 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)fokus 360 grade ( 1 2 ) NS-6 16 5405 0 pikė - mesatarja 0.0000
  “Pravda”: Tre anije kozmike Aliene drejt Tokės ( 1 2 3 4 ) AngelDevil 31 7369 0 pikė - mesatarja 0.0000
  10 Attachment(s)Horoskopi i Udhetimeve ( 1 2 3 4 5 6 ) fleurs de l'orne 59 10142 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Joshja e Shenjave ( 1 2 3 ) fleurs de l'orne 21 5772 0 pikė - mesatarja 0.0000
  21/12/2012 ( 1 2 3 ) halfgang 22 6741 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si te dobesohesh sipas shenjave te horoskopit? fleurs de l'orne 4 2248 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 69, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 20:45
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.