Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Gjuha Shqipe

(Moderator: Piktor)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Dialektet
Ketu mund te perdorni gjuhen tuaj te folur me dialekt pa patur parasysh rregullat standarte te drejtshkrimit te gjuhes shqipe."
1206 9 Piktor
Lashtėsia e gjuhės shqipe
Periudha e lashtėsisė.
627 12 Piktor
Gjuha shqipe nė mesjetė
24 4 Piktor
Rilindja
Nga Mesjeta ne Pavarėsi
11 4 Piktor
Nga Pavarėsia deri nė ditėt e sotme.
325 5 Piktor
Aktualitete
Probleme dhe shqetesime tė ndryshme tė gjuhės
689 19 Piktor
Gramatikė, filologji dhe etimologji
777 22 Piktor

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Prova DolceGabana 1 931 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A ndikojne ne gjuhen Shqipe sms-te? cecilia 9 3190 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Aforizma. Indrit 1 3070 0 pikė - mesatarja 0.0000
  ALBANY (prejardhja e ketij emri) ( 1 2 ) Isra 10 7700 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Thote Vehbiu dhe gazeta Tema. Piktor 0 2898 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shprehjet per ushtrimin e shpejtesise ne te folur. ( 1 2 ) i/e paregjistruar 17 6622 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ju ftoj tė tė mė sqaroni kėtė fjalė ( 1 2 3 4 ) F_xhunior 39 8481 0 pikė - mesatarja 0.0000
Lightbulb Zevendesojme fjale te huaja me fjale shqipe ( 1 2 3 ) Ana 21 8768 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Renia e kultures gjuhesore ( 1 2 3 4 5 6 ) volter 53 12701 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Fjale ne shqip qe urreni me shume? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) hirushja 253 25944 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ju ftoj te shkruani Fjale te Urta nga krahina apo treva juaj. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lorie 136 22050 2 pikė - mesatarja 5.0000
  1 Attachment(s)Pasurimi” i gjuhės shqipe nė mediat Endri 4 3052 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Lajmerin dhe proteste kontinenti 0 2958 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Program kompiuterik per drejteshkrimin e shqipes tresh 2 3251 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Dictionaries Shqip – Other Languages darke 3 3533 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs up “Jehonė nga Iliria” cybele 0 3101 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Gjeste, veprime tė shoqėruara me komente popullore. ( 1 2 ) amoxil 11 5920 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ka lėvizur tek: terminologjia spirituale drite prej drite - - 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Gjuha shqipe, hymne ngritur per te anonime kakavije 5 3757 2 pikė - mesatarja 5.0000
Talking Gjuha Shqipe (Seminare) Bledumi 2 2918 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Gjuha Shqipe : Mes Luftes Dhe Paqes Endri 0 2537 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 21 prej 21, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 21:28
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.