Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Filozofia Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Antikiteti
14 7  
Mesjeta
3 3  
Koha e sotme
50 20  

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Endrrat luzide ( 1 2 ) lindjedielli 15 8768 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)nga e ka prejardhjen njeriu!!? ( 1 2 3 4 ) vlora-angel 33 10431 0 pikė - mesatarja 0.0000
  C'eshte Jeta ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) uragani1 73 18354 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Morali.(njerezor dhe hyjnor)apo......... ( 1 2 3 ) arbri2008 21 7532 0 pikė - mesatarja 0.0000
Smile Thenie Filozofike ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) W-A-N-T-E-D 249 28901 0 pikė - mesatarja 0.0000
  teme me postimin e pare bosh fugazi 5 2387 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cfare eshte jeta altini 4 2365 0 pikė - mesatarja 0.0000
Question 1 Attachment(s)pse te frikesohesh nga vdekja? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lezhjani-82 133 18707 6 pikė - mesatarja 4.3333
  1 Attachment(s)Ėngjėjt, lajmėtarėt e Perėndive fleurs de l'orne 2 2448 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Rreth filozofise, diskutime. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Piktor 101 14037 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Drejtesia lost_soul 4 2680 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si shpjegohet ??????? ( 1 2 3 4 5 ) AndreaPirelli 46 9315 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Filozofia > Cili eshte qellimi i jetes? ( 1 2 3 4 5 6 ) artidr 51 11922 2 pikė - mesatarja 5.0000
  "Be stupid" al74 8 3217 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A ju duket e habitshme qe universi eshte kaq i madh ? ( 1 2 ) fleurs de l'orne 16 4803 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shahu, strategjia luftarake fleurs de l'orne 2 2340 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Renia e Mitit te Narcizit!? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Erald Gibbs 84 11868 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kur fėmijėt mėsojnė filozofi qė nė kopsht fleurs de l'orne 0 2305 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqiponja, simboli i Perendise fleurs de l'orne 3 2279 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Gjigantėt dhe simbolizimi i tyre fleurs de l'orne 0 2241 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Anku – Ēelesi i jetes fleurs de l'orne 0 2308 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A lindin njerezit te mire , te keqinj , apo neutral ? fleurs de l'orne 0 2365 0 pikė - mesatarja 0.0000
Post C'eshte liria ( 1 2 3 4 5 ) Cybernetic666 48 10884 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pse njerezit vdesin? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) dieak 102 17246 0 pikė - mesatarja 0.0000
Arrow Mendimi materialist ( 1 2 3 4 5 6 ) Visitor 59 11612 2 pikė - mesatarja 5.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 99, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 20:06
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.