Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme

(Moderator: Deb*, lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia
kėtu chit-chati lulėzon e diskutimi merr krahė vetė :P
32530 144 Deb*, lezhjani-82
Lojra zbavitėse
4265 39 Deb*, lezhjani-82
Kendi Rinor
774 13 Deb*, lezhjani-82
Sofrat Shqiptare
4145 21 Deb*, lezhjani-82
Arkiva
Tema dhe mesazhe te vjetra (Nuk mund te postohet)
92365 146 Deb*, lezhjani-82

Tema Autori Rradhit nga ana e kundėrt Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit
Poll 10 Attachment(s)Interesante: Sondazh: Nga cili rreth i Shqiperise kemi me shume forumista? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) EAK 574 32816 3 pikė - mesatarja 3.6667
  Interesante: Njoftime nga moderatori i zones!! ( 1 2 ) Eria 19 2799 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Interesante: Cfare do te benit???... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lezhjani-82 197 10863 2 pikė - mesatarja 5.0000
  Interesante: Ke anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lezhjani-82 101 8011 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cfare na pelqen me shume tek ky forum? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) 100%PogradeCare 168 4984 0 pikė - mesatarja 0.0000
Arrow Ku mendoni se ka me shume Shqiptar? ( 1 2 ) 2die4alb 12 740 0 pikė - mesatarja 0.0000
Arrow Kush e mban mend? Admirali 2 365 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Mitomania dhe shpifjet... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) agata 79 2903 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Nese ju do mund ti thonit, ato cfare deshironi, cfare do thonit ju? agata 0 279 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqiptarėt e Maqedonis ( 1 2 3 4 ) AHA 34 1297 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Caste me mendime akrepi2008 0 231 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si ju kaloi dita sot? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Amici di Nessuno 144 3285 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ide per nje tattoo ( 1 2 3 ) amor alucius 23 1051 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Prizreni I Tradites Apo Qyteti I Deshprimit! AngelDevil 8 303 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Nje histori e trishtuar ( 1 2 ) AngelDevil 17 695 0 pikė - mesatarja 0.0000
  prsh ( 1 2 3 4 5 6 ) Antip@tre@ 52 1202 0 pikė - mesatarja 0.0000
  ēfar nuk pelqeni te personit me lart ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Antip@tre@ 356 6593 0 pikė - mesatarja 0.0000
Question 8 Attachment(s)Tatuazhet ....... !? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Antip@tre@ 60 4730 0 pikė - mesatarja 0.0000
Smile 88 Attachment(s)Te shprehim ndjenjat me 1 foto ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Antip@tre@ 157 13498 2 pikė - mesatarja 5.0000
  Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote ardii 0 389 0 pikė - mesatarja 0.0000
  ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin???? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Ari. 240 10766 0 pikė - mesatarja 0.0000
  thirrje shqipetareve ari77labi 3 254 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)kur ka qene momenti juaj.... qe keni menduar se jeni me fat? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) ari77labi 72 3126 0 pikė - mesatarja 0.0000
  po te fitonit nje llotari me 1million euro..cfare do te benit???? ( 1 2 3 ) ari77labi 28 993 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Ora 11:11 ( 1 2 ) aRiAnA 16 750 0 pikė - mesatarja 0.0000
Wink Pse...? Tregoni dhe ju! ( 1 2 3 4 5 ) arsona 45 1711 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs down 1 Attachment(s)cfar pune beni atje ku ndodheni ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) bakja76 117 3408 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 1 Attachment(s)Sondazh: Cfar Mendimi Keni Per Makina Me Qera Ne Shqiperi BESNIK123 1 259 0 pikė - mesatarja 0.0000
  tema te lira betimi39 0 294 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 170, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 10:23
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.