Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme

(Moderator: Deb*, lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia
kėtu chit-chati lulėzon e diskutimi merr krahė vetė :P
32526 144 Deb*, lezhjani-82
Lojra zbavitėse
4265 39 Deb*, lezhjani-82
Kendi Rinor
774 13 Deb*, lezhjani-82
Sofrat Shqiptare
4145 21 Deb*, lezhjani-82
Arkiva
Tema dhe mesazhe te vjetra (Nuk mund te postohet)
92365 146 Deb*, lezhjani-82

Tema Autori Mesazhe Lexime VlerėsimiRradhit nga ana e kundėrt I fundit
  3 Attachment(s)Interesante: Cfare do te benit???... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lezhjani-82 197 10581 2 pikė - mesatarja 5.0000
Poll 10 Attachment(s)Interesante: Sondazh: Nga cili rreth i Shqiperise kemi me shume forumista? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) EAK 574 32242 3 pikė - mesatarja 3.6667
  Interesante: Njoftime nga moderatori i zones!! ( 1 2 ) Eria 19 2762 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Interesante: Ke anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lezhjani-82 101 7807 0 pikė - mesatarja 0.0000
Smile 88 Attachment(s)Te shprehim ndjenjat me 1 foto ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Antip@tre@ 157 13367 2 pikė - mesatarja 5.0000
Smile 2 Attachment(s)~*Do merrnit pjese ne dasmen e ish` te dashurit, ose ish te dashures tuaj?!~* ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Sykaltra_Shqiptare 227 6031 2 pikė - mesatarja 3.0000
  Engjejt mbrojtes qe na udheheqin??? SEXI 7 536 0 pikė - mesatarja 0.0000
  thirrje shqipetareve ari77labi 3 251 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Video nga ju Vlonjati99Tave 8 396 0 pikė - mesatarja 0.0000
  David Copperfield - Iluzionisti me i famshem ne bote! ( 1 2 ) lezhjani-82 11 569 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Ora 11:11 ( 1 2 ) aRiAnA 16 744 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Tema: Pushimet me te Bukura a te "Hidhura" ? Elbasanas 6 280 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si T'ia Ve Nje Gure Zemres shpirti i dyzuar 8 475 0 pikė - mesatarja 0.0000
  17 Attachment(s)Aktorja/i Me E/i Bukur ( 1 2 3 4 ) Mister_DXP 31 902 0 pikė - mesatarja 0.0000
  5 Attachment(s)Ushtria Shqiptare - Paraqitje force (Foto dhe Video) lezhjani-82 8 332 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cili nga ju e ha mishin me shume ( 1 2 ) sarandaebukur 19 559 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Sofra e beqarė(e)ve! ( 1 2 3 ) erzeni_be 24 1034 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Nga cili rreth i Shqiperise jane Shqiptaret me komplekse ( 1 2 ) kotka 19 890 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ankete: Te gjejme e shpallim fituese, Fjalen e Vitit! ( 1 2 ) Une jam...!!! 13 582 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs up Venue ( 1 2 3 ) OXIAN 25 971 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Ku deshironi ta kaloni Vitin e Ri 2008 ( 1 2 3 4 ) sarandaebukur 35 1179 0 pikė - mesatarja 0.0000
Lightbulb Reporteri I Vogel ( 1 2 ) Gjergj Kastrioti 12 472 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs down KUJDES NGA SPAM-et, DHE MASHTRIMET E MUNDSHME, ME ANE TE e-mail-it!!! Gjergj Kastrioti 5 238 0 pikė - mesatarja 0.0000
  I prekur thell TRIBUNI 1 322 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Amerikanėt ēmenden pas automjetin Smart fortwo NoThInG 1 235 0 pikė - mesatarja 0.0000
  free trip ( 1 2 ) kotka 10 513 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Wang Ying, burri njebriresh NoThInG 0 186 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Gezuar 1 Majin Enver-Hoxha 4 270 0 pikė - mesatarja 0.0000
  6 Attachment(s)Pushimet e Veres ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) SmoKer 77 4705 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 170, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 00:54
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.