Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme

(Moderator: Deb*, lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia
kėtu chit-chati lulėzon e diskutimi merr krahė vetė :P
32525 144 Deb*, lezhjani-82
Lojra zbavitėse
4265 39 Deb*, lezhjani-82
Kendi Rinor
774 13 Deb*, lezhjani-82
Sofrat Shqiptare
4145 21 Deb*, lezhjani-82
Arkiva
Tema dhe mesazhe te vjetra (Nuk mund te postohet)
92365 146 Deb*, lezhjani-82

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Kafene apo biblioteke?! Reportazh nga erald gibbs ( 1 2 ) Erald Gibbs 10 473 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking Meshkujt e FH ne Ankand. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) cecilia 68 2028 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking Femrat e FH ne Ankand. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) cecilia 158 3050 0 pikė - mesatarja 0.0000
  hi dr.lovemaker 1 302 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Shqiptaret qe jetojne ne UK oR usa? ( 1 2 3 4 ) dennisi_uk 31 1374 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Vetem Per 30 Vjecaret. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) GENTI_the_KING 258 5044 0 pikė - mesatarja 0.0000
Smile 2 Attachment(s)~*Do merrnit pjese ne dasmen e ish` te dashurit, ose ish te dashures tuaj?!~* ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Sykaltra_Shqiptare 227 5932 2 pikė - mesatarja 3.0000
  si do veproni ?! kurti 5 310 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ne ē'moshe keni puthur per here te pare??? ( 1 2 3 4 5 ) SEXI 40 1605 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Cfare ju preokupon me shume kur beheni gati per pushime? ( 1 2 3 ) Debora* 21 764 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Momenti me i mire per t'i shprehur dikujt ndjenjat? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) zemer_mbyllura 126 4126 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking ēfare te mete keni ne personalitetin tuaj °°°°°° ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) °°°°° 231 5517 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)kur ka qene momenti juaj.... qe keni menduar se jeni me fat? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) ari77labi 72 3028 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Genjeshtra ( 1 2 3 ) Equis 23 962 0 pikė - mesatarja 0.0000
  a do te egsistojne me keto forume????? ( 1 2 3 ) flori_dr 25 1031 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Ta lini te lire apo ta mbani? ( 1 2 3 4 5 ) dona 44 1478 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Sa i lejoni te tjeret te ju neperkembin ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) ksovari 65 1879 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Himare,14 gusht ( 1 2 ) eliz 11 499 0 pikė - mesatarja 0.0000
  8 Attachment(s)Them nje fjale dhe gjeje me foto ( 1 2 3 4 5 6 ) tomi94 59 1398 0 pikė - mesatarja 0.0000
  prsh ( 1 2 3 4 5 6 ) Antip@tre@ 52 1125 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 germa tomi94 2 306 0 pikė - mesatarja 0.0000
  4 Attachment(s)Celulari.. ( 1 2 ) Vlonjati99Tave 12 518 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Neper internet cedrus 1 175 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs up i'm back devolliu 1 289 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Aspekti i shprehjes dhe interpretimit te asaj qe ndjen dhe thote tjetri ksovari 4 205 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 51 deri 75 prej 170, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 10:01
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.