Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme

(Moderator: Deb*, lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar
 

 
  Nėn - Forumi Mesazhe Tema Mesazhi i Fundit
Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia
kėtu chit-chati lulėzon e diskutimi merr krahė vetė :P
32528 144
Lojra zbavitėse
4265 39
Kendi Rinor
774 13
Sofrat Shqiptare
4145 21
Arkiva
Tema dhe mesazhe te vjetra (Nuk mund te postohet)
92365 146
 

 
Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi Mesazhi i Fundit Rradhit nga ana e kundėrt
Poll 2 Attachment(s)Sondazh: Ekspozimi i flamurit Shqiptar ne makinen tuaj.. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Debora* 66 2010 0 pikės - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Meqe ra fjala. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Piktor 157 3115 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Ty te takoi little girl 1 229 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Jetoj per te(pjesa e pare) little girl 0 223 0 pikės - mesatarja 0.0000
  4 Attachment(s)Origjina e famurit grek ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Ignatius 71 1758 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Si avioni pa krahe little girl 1 293 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Ec,dhe vetem ec e verbuar little girl 0 228 0 pikės - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Gezuar Nga Zemra Te Gjithe Ju Nena E Motra ( 1 2 ) lubi 17 556 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Cilia eshte domethenia e emrit tuaj? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) zemer_mbyllura 68 2385 0 pikės - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Dyqani Virtuell i Forumit...Shit-Blerje! ( 1 2 3 ) Vizioner 20 755 0 pikės - mesatarja 0.0000
  8 Attachment(s)Emrat e produkteve me te pasuksesshmet/qesharake ne bote. ( 1 2 ) Debora* 12 405 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Cfare ndryshimi kane Sprite dhe 7UP ?? SmoKer` 3 204 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)me thoni nje emer te bukur djali ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) moisiu 104 3805 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Cfare ju solli plaku i vitit te ri? ( 1 2 3 4 5 ) cecilia 43 1312 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Si t'ja ve emrin pizzerise? ( 1 2 3 ) Lord_Of_The_Strings 22 999 0 pikės - mesatarja 0.0000
Talking Kot pa lidhje... ( 1 2 3 4 5 ) Gjergj Kastrioti 46 1233 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Mitomania dhe shpifjet... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) agata 79 2902 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit??? ( 1 2 3 ) UnKnOwN 23 939 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Nese ju do mund ti thonit, ato cfare deshironi, cfare do thonit ju? agata 0 278 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Guzhina Shqiptare VS guzhines se huaj...!!! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 63 4751 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote ardii 0 388 0 pikės - mesatarja 0.0000
  cili eshte premtimi qe i keni bere vetes??????? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) dhoma666 111 3582 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Nje histori e trishtuar ( 1 2 ) AngelDevil 17 694 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Sex dhe riprodhim... ( 1 2 ) lezhjani-82 11 655 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Nqs do fitonit loton ēfare endrre do realizonit?!! ( 1 2 3 4 ) cecilia2006 30 804 0 pikės - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 76 deri 100 prej 170, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
 
Hap njė temė tė re
Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 14:12
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen