Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme

(Moderator: Deb*, lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia
kėtu chit-chati lulėzon e diskutimi merr krahė vetė :P
32530 144 Deb*, lezhjani-82
Lojra zbavitėse
4265 39 Deb*, lezhjani-82
Kendi Rinor
774 13 Deb*, lezhjani-82
Sofrat Shqiptare
4145 21 Deb*, lezhjani-82
Arkiva
Tema dhe mesazhe te vjetra (Nuk mund te postohet)
92365 146 Deb*, lezhjani-82

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
Thumbs down 1 Attachment(s)cfar pune beni atje ku ndodheni ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) bakja76 117 3408 0 pikė - mesatarja 0.0000
  a ndryshon njeriu per 6 muaj ( 1 2 3 ) REBELI_84 26 1275 0 pikė - mesatarja 0.0000
Wink Pse...? Tregoni dhe ju! ( 1 2 3 4 5 ) arsona 45 1711 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: PRO apo KUNDER Shkollės ? ( 1 2 3 ) Unstoppable 21 1580 0 pikė - mesatarja 0.0000
  pse ndryshon ora ne monitorin e formit nga ora ketu ne kosov strellci 2 216 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Qfar mendoni se ka ndodhur me forumistat qe jan regjistruar por nuk kan asnje mesazh strellci 2 228 0 pikė - mesatarja 0.0000
  5 Attachment(s)Filloje Big Brother Shqiptar ( 1 2 3 4 5 ) Lela_Dr 41 1820 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Cila fjale e urte do te perfaqesonte ne keto momente? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) ~Enigme~ 457 9560 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Hape zemren shprehu bona19 0 203 0 pikė - mesatarja 0.0000
Arrow 2 Attachment(s)Cfare do i thoshe jetes nese do kishte mundesi te te kuptonte? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) darke 143 5156 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Shpirti I Shkofte Ne Parajse... ( 1 2 3 ) elsaaa 24 1443 0 pikė - mesatarja 0.0000
  nese te ftoj per nje kafe do vish renatokrasali 2 293 0 pikė - mesatarja 0.0000
  tema te lira betimi39 0 294 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si ta luash mendsh personin qė ėshtė ulur afėr teje nė aeroplan: ( 1 2 3 ) NoThInG 20 935 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking 8 Attachment(s)Zyra martesore e forumit!!!! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Eria 581 9511 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: A Keni Shtepi? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) darke 76 3031 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kush me ndihmon te gjej dicka Fajtori 2 258 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Zhgenjimi..! ThE^MiLaNisT 0 199 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Heronjte E Heshtur! Gjergj Kastrioti 7 289 0 pikė - mesatarja 0.0000
  shoplifter klasa 7 238 0 pikė - mesatarja 0.0000
  5 Attachment(s)Ushtria Shqiptare - Paraqitje force (Foto dhe Video) lezhjani-82 8 334 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Gezuar 1 Majin Enver-Hoxha 4 273 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Wang Ying, burri njebriresh NoThInG 0 188 0 pikė - mesatarja 0.0000
  free trip ( 1 2 ) kotka 10 518 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Amerikanėt ēmenden pas automjetin Smart fortwo NoThInG 1 237 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 126 deri 150 prej 170, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 09:33
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.