Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme

(Moderator: Deb*, lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia
kėtu chit-chati lulėzon e diskutimi merr krahė vetė :P
32528 144 Deb*, lezhjani-82
Lojra zbavitėse
4265 39 Deb*, lezhjani-82
Kendi Rinor
774 13 Deb*, lezhjani-82
Sofrat Shqiptare
4145 21 Deb*, lezhjani-82
Arkiva
Tema dhe mesazhe te vjetra (Nuk mund te postohet)
92365 146 Deb*, lezhjani-82

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  I prekur thell TRIBUNI 1 327 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Sofra e beqarė(e)ve! ( 1 2 3 ) erzeni_be 24 1047 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Nga cili rreth i Shqiperise jane Shqiptaret me komplekse ( 1 2 ) kotka 19 896 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Ku deshironi ta kaloni Vitin e Ri 2008 ( 1 2 3 4 ) sarandaebukur 35 1191 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs up Venue ( 1 2 3 ) OXIAN 25 977 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs down KUJDES NGA SPAM-et, DHE MASHTRIMET E MUNDSHME, ME ANE TE e-mail-it!!! Gjergj Kastrioti 5 240 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ankete: Te gjejme e shpallim fituese, Fjalen e Vitit! ( 1 2 ) Une jam...!!! 13 588 0 pikė - mesatarja 0.0000
Lightbulb Reporteri I Vogel ( 1 2 ) Gjergj Kastrioti 12 476 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Tema: Pushimet me te Bukura a te "Hidhura" ? Elbasanas 6 281 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Engjejt mbrojtes qe na udheheqin??? SEXI 7 538 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cili nga ju e ha mishin me shume ( 1 2 ) sarandaebukur 19 567 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Ora 11:11 ( 1 2 ) aRiAnA 16 750 0 pikė - mesatarja 0.0000
  David Copperfield - Iluzionisti me i famshem ne bote! ( 1 2 ) lezhjani-82 11 573 0 pikė - mesatarja 0.0000
  17 Attachment(s)Aktorja/i Me E/i Bukur ( 1 2 3 4 ) Mister_DXP 31 912 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si T'ia Ve Nje Gure Zemres shpirti i dyzuar 8 479 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Video nga ju Vlonjati99Tave 8 397 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Gjeni se cilet jane ne foto... Vlonjati99Tave 6 322 0 pikė - mesatarja 0.0000
  thirrje shqipetareve ari77labi 3 254 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A e dini se alkoli redukton rrezikun ndaj vdekjes? ( 1 2 ) erta31 14 577 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqiptarėt e Maqedonis ( 1 2 3 4 ) AHA 34 1296 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 151 deri 170 prej 170, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7]

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 08:29
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.