Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore

(Moderator: al74, Lela_Dr)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Dashuria
13707 248 al74, Lela_Dr
Probleme Sociale
5222 111 al74, Lela_Dr
Tema Shoqerore
8452 148 al74, Lela_Dr
Arkiva
Tema te vjetra.
49 1 al74, Lela_Dr

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  1 Attachment(s)Mendo sikur... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Gjergj Kastrioti 206 21118 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Kerkoj Burr ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) dylan 88 11762 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs up 3 Attachment(s)Kerkoj Nuse Ne Forum ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) fan fan tulipan 306 18302 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Cfare duan grate ?????? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 536 26873 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Mem ire te jesh femer apo mashkull ( 1 2 3 4 ) bunny lo 31 6230 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)A ka jete pas vdekjes ? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) aleksa 264 20684 2 pikė - mesatarja 2.0000
  Jeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer? ( 1 2 3 4 ) Ashley 39 6853 0 pikė - mesatarja 0.0000
  6 Attachment(s)Cfare duan burrat ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) dylan 301 16765 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Ē'mendim keni pėr martesėn? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) ergi 276 20303 4 pikė - mesatarja 4.0000
  Gezim Kelmendi Turpi i Kosoves dhe i shqiptarve. Morfine 3 1796 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Adami & Eva, Molla e ndaluar. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 261 24000 0 pikė - mesatarja 0.0000
Question A eshte e drejte mungesa e lirise ndaj vajzave ne Shqiperi? ( 1 2 3 ) juliana 26 6809 4 pikė - mesatarja 4.7500
  1 Attachment(s)Jam Dhe Une Ballkanas ( 1 2 3 4 ) SHKODRA4001 37 5804 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Diferenca mes meshkujve e femrave Morfine 7 1935 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Si do te vepronit...!? ( 1 2 3 ) jam_ai_qe_jam 28 5449 0 pikė - mesatarja 0.0000
  No money, no problem? ( 1 2 ) Tulipani 18 4006 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Antaret e FH mblidhen se bashku ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) buzeqeshja 114 12456 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Mbrapa ne Kohe ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) AngelDevil 82 10281 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Ashley 109 11345 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Albanian Mafia SHKODRA4001 3 2022 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) uragani 670 31457 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: A jeni dakort me hapjen e Kazinove ne Shqiperi?! ( 1 2 3 4 5 ) Kela 48 8290 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kush Mendoni Se Eshte Gjeja Primare Ne Jete ? ( 1 2 ) Ashley 15 4041 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Fjalėt e duhura pėr t’u shpjeguar erosin fėmijėve SHKODRA4001 1 1798 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking Sa fb keni ne total ( 1 2 ) dylan 12 3621 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 539, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 22 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 23:22
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.