Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Aktualitete Ndėrkombėtare

(Moderator: al74)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Konfliktet botėrore
Pasqyrė e luftrave dhe tensioneve nė rajonet e ndryshme tė botės, proceset e vėshtira te paqes.
370 24 al74
Globalizimi, pro apo kunder?
Diskutime mbi rendin e ri te botes globale. Europa e bashkuar dhe situata te ngjashme.
88 11 al74
Shqipėria nė arenėn ndėrkombėtare
Pėrpjekjet e vendit tonė pėr integrim dhe marrėdhėniet e tij me popujt e tjerė.
100 15 al74
Dossier : Konfliktet Ndėrkombėtare ndėr vite
Informacione, diskutime rreth ngjarjeve qe kanė influencuar skenėn botėrore dhe pasojat e tyre.
107 10 al74
Arkiv
Tema dhe postime tė vjetra
889 27 al74

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
Post Interesante: Ndryshimet ne nen forumin e Aktualitete Nderkombetare !!! Tulipani 2 1886 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 10 Attachment(s)Sondazh: Cili do te jete Presidenti i 45-ste ne USA ( 1 2 ) Vizioner 18 3825 0 pikė - mesatarja 0.0000
  USA dhe Aleatet shelgu 5 1970 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Lajme nga jashte ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 114 20285 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)8 Marsi - Para se te blini mimozat ( 1 2 3 ) Tulipani 27 5595 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si do perfundoje Greqia? ( 1 2 ) kurt 17 4605 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si mund te zgjidhet konflikti Israel-Palestine ( 1 2 3 4 ) bledarcela 30 7478 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Europa Nobel Turp I Botes SHKODRA4001 5 3255 0 pikė - mesatarja 0.0000
  SHQIPERI-KOSOVE si dy vende mike?kufinj europian? SHKODRA4001 0 3365 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Bankat dhe Bankieret saintman 1 2244 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Wikileaks publikon arkivat e mesazheve te kriptuara ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 84 13026 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Diskutime mbi artikuj te ndryshem Opinionator 1 2467 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)JAPONIA - Frikė nga shpėrthimet bėrthamore ( 1 2 3 4 ) AngelDevil 30 7683 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Media: A ėshtė tradhti njė detyrė qytetare? fleurs de l'orne 0 2125 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Rinat Akhmetov, njeriu qė kontrollon Ukrainėn fleurs de l'orne 0 2067 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Republikanet e “egra” fleurs de l'orne 0 2100 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Obama: “Duan tė mė shkatėrrojnė” fleurs de l'orne 0 2073 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Nadia: "Marijuanė, seks dhe para” fleurs de l'orne 0 2094 0 pikė - mesatarja 0.0000
  “Wikileaks”, Si e ka denoncuar “llumin” e qeverive tė botės fleurs de l'orne 0 2116 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Profeti i politikės fleurs de l'orne 0 2114 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Politikanėt qė shkatėrruan gjithēka fleurs de l'orne 0 2071 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ted Sorensen, artikullshkruesi i Kenedit fleurs de l'orne 0 2135 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Bruk, fėmija qė mban misterin e pėrjetėsisė fleurs de l'orne 0 2125 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kate, vajza qė kėrkon tė marrė kurorėn fleurs de l'orne 0 2127 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si e sfidoj Pentagonin dhe bankat, nė emėr tė betejės pėr tė vėrteten fleurs de l'orne 0 2282 0 pikė - mesatarja 0.0000
Unhappy 4 Attachment(s)Te jesh femer sot... ne vende te ndryshme a kultura te largeta ( 1 2 3 4 5 ) Debora* 40 9484 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 117, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 04:53
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.