Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  4 Attachment(s)Interesante: Per cdo lloj problemi teknik qe keni me Forumin Horizont. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Lela_Dr 458 34322 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Interesante: Nuk identifikohem dot ne forum dhe me nxjerr jashte ( 1 2 ) Fajtori 14 5753 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Interesante: Rregullorja e Forumit Lela_Dr 0 3904 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kur do behet ndonje pėrditsim? se eshte lene pasdore Poshnjari 0 1286 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Vėrejtje,sugjerime, opinioni juaj mbi kėtė forum ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Lela_Dr 638 38038 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Gezuar 10-vjetorin FH ( 1 2 3 4 5 6 ) Vizioner 50 11342 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cfar po ndodh me chatin fajtori.com? dhe me forumin fajtori. Kiss_of_night 8 3094 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Forumi Horizont rikthehet pas 4 dite blackout ( 1 2 3 4 ) Fajtori 31 8219 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pse nuk? shelgu 8 2595 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 1 Attachment(s)Sondazh: Moderatori me i mire per 2008 ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lezhjani-82 124 16000 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Pse nuk kam mundesi te shtoj shkrimtare moderne? cedrus 7 2761 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Gezuar 10.000 anetaret Forumi Horizont. ( 1 2 3 4 ) lezhjani-82 32 8236 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Vonese ne hapjen e faqes. Piktor 5 2597 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ikona qeshjesh / Smiley Gjergj Kastrioti 6 2566 0 pikė - mesatarja 0.0000
  kerkese per moderator tek futbolli oliinter 0 2395 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Mendimet tuaja mbi Rregulloren e Forumit! ( 1 2 3 4 5 6 ) Lela_Dr 51 13913 0 pikė - mesatarja 0.0000
  NE FORUM PO KRYHEN PUNIME: Lexo me shume. Fajtori 3 2975 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 14 prej 14, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 22:40
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.