Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Foto nga Shqiperia dhe shqiptaret
1594 40  

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  30 Attachment(s)Interesante: Turizmi eshte e ardhmja e Shqiperise… ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) agata 238 37952 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Analizat qė provojnė se shqiptarėt janė me gjak arian ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) AngelDevil 121 18308 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Petro Luarasi Duajeni atdhene petrol 0 3304 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Puna ( 1 2 ) artanhatija 14 5746 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Nje Nder Traditat Shqiptare, ( 1 2 3 4 5 6 ) Sykaltra 57 13347 3 pikė - mesatarja 4.0000
  Cila eshte pjata me e preferuar e shqiptareve. ( 1 2 ) Piktor 11 4868 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqiperia dhe Rusia SHKODRA4001 0 2539 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Gezuar Pashken cedrus 8 2839 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Albanian Rrace Puro? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) SHKODRA4001 351 23892 0 pikė - mesatarja 0.0000
  100 vjet pavarėsi apo 100 vjet vetmi? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) AngelDevil 74 14437 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqiptari Me Shtet SHKODRA4001 3 2660 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqiperia. Piktor 2 2996 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Arbereshet. ( 1 2 3 ) Piktor 21 6541 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Bashkimi Ben Fuqine-union Fait La Force SHKODRA4001 0 2482 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Turizmi shelgu 4 2562 0 pikė - mesatarja 0.0000
  14 Attachment(s)Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Antik 382 32137 9 pikė - mesatarja 3.3333
  ALBANIE a qui la cote? SHKODRA4001 0 2627 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking 1 Attachment(s)Receta Gatimi lediledio123 4 2841 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Adriatic Marina Invest bling bling montenegro SHKODRA4001 2 2550 0 pikė - mesatarja 0.0000
  SHQIPERIA SOT ( 1 2 3 ) SHKODRA4001 22 6528 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Puna e pa paguar e grave sot ne demokraci,dhe te drejtat e saja sot! SHKODRA4001 4 2543 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Hekurudha Shqiptare Drejt Europes SHKODRA4001 0 2545 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Gjakmarrja:Kanuni i Leke Dukagjinit ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Vizioner 88 13898 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Pse nje pjese e shqiptareve ne perendim nuk u meson femijeve shqip? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Alban Kraja 225 22475 4 pikė - mesatarja 4.5000
  Shqiperia ime SHKODRA4001 0 2925 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kush Eshte Shqiptari Qe Ka Bere Me Shume Per Shqiperine ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) akili 104 17800 3 pikė - mesatarja 5.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 181, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 21:51
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.