Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore   Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Letėrsia
Mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit.
23451 709 ingmetalboy
Gjuhėt e Huaja
Diskutime per gjuhet e huaja, krijime letrare, diskutime rreth gramatikes se saj, artikuj dhe diskutime te lira mbi kete gjuhe.
10200 562  
Historia
Kontribute e diskutime mbi historinė e dokumentuar.
3293 284 Piktor
Filozofia
Historia e filozofisė, diskutim i lirė mbi zhvillime filozofike tė ndryshme.
3399 129  
Psikologjia
Teori, fenomene, probleme tė ndryshme qė ju mundojnė dhe spjegimet e tyre social-psikologjike.
3872 173  
Arsimi
Sistemi arsimor, problemet, poltikat dhe zhvillimi nė Shqipėri. Universiteti i Tiranės dhe universitetet e huaja. Studentėt shqiptarė dhe arritjet e tyre kudo nė botė.
1350 143 Deb*
Ekonomia dhe Biznesi
Problemet dhe zhvillimet nė ekonominė dhe biznesin shqiptar, teori dhe tė dhėna statistikore, bursa dhe kėmbimi valutor.
690 153  
Diskutime Shoqėrore
Problemet dhe politikat sociale tė shoqėrisė shqiptare, diskutime mbi fenomene tė tilla si racizmi, varfėria, diskriminimi, dhuna, etj.
56702 1225 al74, Lela_Dr
Besimi Fetar
Teorite dhe zhvillimet e ēdo feje. Diskutime mbi lindjen e tyre.
11092 398  

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 06:18
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.