Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Chati > Dhoma #Shqiperia Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Ekskluzive per stafin mbi mbarevajtjen e dhomes
62 7  
Ne lidhje me #Shqiperia
18 8  
Aop te dhomes #Shqiperia
Kerkese per Automatic operator status, verejtje, ankesa dhe sygjerime ndaj tyre etj.
1 1  
Ankesa, sygjerime dhe kerkesa
Cfaredolloj problemi me chatin, aop ose sop ne pergjithesi. Ide per permiresimin dhe mirembajtjen e dhomes.
36 11  
Arkiva
1048 165  

Tema Autori Mesazhe Lexime I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Interesante: Per gjithe Aop dhe jo vetem.. GeneraL 0 1026
  Interesante: Njoftim THe_AnSwEr 2 3249
  Interesante: SOp (Super Operator) Lista e kanalit #Shqiperia. alfa-5 0 1885
  Interesante: Rregullorja per Aop/Sop tek Serveri Irc.Fajtori.com alfa-5 0 4336
  hiqeni akill, kline,gline ca eshte se jam user i rreggullt ]{I||eR_X 3 3192
  Kerkese Per Akses Ne Shqiperia [InFeRnO-CluB] 1 1278
  Lajmerim !!! *miku* 0 2772
Duke parė temat nga 1 deri 3 prej 3, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 22:17
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.