Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Muzika

(Moderator: Anemone)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Arkivi i Muzikės
Tema tė vjetra tė spostuara gjatė mirėmbajtjes sė seksionit
27867 229 Anemone
Muzika Klasike dhe Bashkėkohore
Muzika klasike, rrymat e reja instrumentale dhe eksperimentale
328 17 Anemone
Video Muzikore
Video Muzikore te rrymave me te ndryshme, Pop, Dance, RnB, Rock...
13954 123 Anemone

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
Question 5 Attachment(s)Interesante: Ku mund ta gjej kete Kenge, Kengetar apo Album ?? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Tulipani 141 20063 0 pikė - mesatarja 0.0000
Exclamation Interesante: NDRYSHIMET NE NEN-FORUMIN E MUZIKES !!!!!!! ( 1 2 ) Admirali 12 4705 0 pikė - mesatarja 0.0000
  vargjet qe ju ngelin ne mendje... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) syembla 431 29662 0 pikė - mesatarja 0.0000
  kenget latine ( 1 2 ) kitty 13 5127 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Rita Ora kengetarja shqiptare me kariere ne usa DrilonS 8 3317 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 4 Attachment(s)Sondazh: Cfare lloj muzike pelqeni? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) CrAzYy_TiRoNcE 177 21026 6 pikė - mesatarja 4.3333
  Nje muzik e Re nga une aRb3n 5 2853 0 pikė - mesatarja 0.0000
  video klipe 2012 DrilonS 1 2280 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Netet e klipit shqiptar 2012 DrilonS 0 2604 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Eurovision 2012 ( 1 2 3 4 5 ) DrilonS 41 8703 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Nje Gjegjeze Per Te Gjith ( 1 2 3 4 ) Call 33 7270 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Thenie filozofike,domethenese dhe shume aktuale!!! ( 1 2 3 4 5 ) Call 49 8741 0 pikė - mesatarja 0.0000
  109 Attachment(s)foto me kengetare shqiptare ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) asnjeans 133 28790 3 pikė - mesatarja 3.0000
  Cili tekst i ndonjė kėnge ju pėlqen....??? ( 1 2 3 ) Getjaa 21 6478 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs up cila muzike ju pelqen me shume ajo shqiptare apo e huaj ? ( 1 2 ) belga 14 5065 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Trashegimi Dashurie -> "Serenata Dhe Vetem Serenata" ( 1 2 3 ) ~Enigme~ 26 6747 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kitarista te Heavy Metal saintman 1 2199 0 pikė - mesatarja 0.0000
  "djemte e detit" nje ikone e harruar e muzikes shqiptare? Animal 5 2504 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Elita 5 ..... drytty 4 2400 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Kristine Elezaj, shqiptarja qė ndan tė njėjtin producent me Lady Gaga fleurs de l'orne 1 2225 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Melinda, nga kampet e Bllacės nė "American Idol" fleurs de l'orne 2 2336 0 pikė - mesatarja 0.0000
Angry 3 Attachment(s)Cili eshte grupi me i mire Metal (+ Classic Rock) ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) The Lotus Eater 73 14324 5 pikė - mesatarja 4.2000
  Frenk, kėngėtari i madh dhe hija e sė ėmės fleurs de l'orne 0 2186 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Nga AC/DC te “Rolling Stones” fleurs de l'orne 0 2209 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Perkthime kengesh ne shqip ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) amor alucius 78 21427 20 pikė - mesatarja 4.1000
  WHY DID mICHAEL diE!!!??? elsaaa 8 3004 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Jepni Preferencen Tuaj Per Kompozitorin Me Te Mire Shqiptare. durim50 8 2131 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 86, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 06:11
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.