Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Arsimi

(Moderator: Deb*)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Universiteti i Tiranės
80 12 Deb*
Universitet e Huaja
123 17 Deb*
Arsimi Shqiptar
Diskutime mbi politikat , problematika dhe zhvillimet e sistemit arsimor nė Shqipėri
182 23 Deb*
Universiteti i Elbasanit
Ne kete nenforum mund te shtroni pyetjet dhe mund te komunikoni direkt me punonjesit e adminitrates, pedagoget dhe studentet e ketij Universiteti
30 2 Deb*

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
Smile Pershendetje ! matura 2014-2015 0 6616 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si te studjojme? Straniero 1 3011 0 pikė - mesatarja 0.0000
  E ngrena ne Sallen e Leksjonit ( 1 2 ) Roneo 13 5578 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: A do ishit dakort per mesimin e fese ne shkollat publike?? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) sheki 134 19798 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Matura e Vitit 1988 Gjimnazi Partizani Turi1969 1 2512 0 pikė - mesatarja 0.0000
Smile Fakulteti Ekonomik Vitet 1988-1992 Turi1969 0 2423 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ka lėvizur tek: shkolla esht per deshtaket minor threat - - 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Universiteti i SHKODRES LUIGJ GURAKUQI SHKODRA4001 0 2429 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Eshtė ēelur dje nė Vlorė universiteti i parė privat, Pavarėsia Lela_Dr 1 2335 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Universiteti i Vlores heq emrin e Ismail Qemalit. Piktor 6 2504 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Klasa online. Debora* 7 2424 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Sot jo, nesėr ndoshta !! fleurs de l'orne 1 2271 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 1 Attachment(s)Sondazh: sa here e keni lene mesimin per kafe ( 1 2 3 4 ) kryeministri sh."A.B 31 8374 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Masterat, vetėm me certifikatė ndėrkombėtare anglishteje Deb* 9 2483 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Programet e internshipit per studentet shqiptare ne bote Ami- 0 3139 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Universiteti EPOKA ( 1 2 ) tolstoy86 19 5481 0 pikė - mesatarja 0.0000
  6 Attachment(s)Shkolla e larte ne Evrope, SHBA dhe Shqiperi. ( 1 2 ) Fajtori 11 5175 0 pikė - mesatarja 0.0000
Lightbulb Dekani I Universitetit Cambridge Viziton Shqiperine Per Te Takuar Studentet. ande 2 2426 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ka te drejte pedagogu ne kete rast? ( 1 2 3 4 ) Debora* 34 7808 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pse shkollat tona s'jane internacionale ( 1 2 3 4 5 ) bakja76 44 9350 0 pikė - mesatarja 0.0000
  arsimi klandestini 2 2847 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Islami Pranohet si Fe Zyrtare ne Evrope ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) informatikan 62 14977 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Kurse trajnimi per audit per Standartet ISO Art pekomeri 0 2524 0 pikė - mesatarja 0.0000
Post 1 Attachment(s)Origjina e universitetit te Tiranes! belga 7 2885 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Duhet greqishtja te jete gjuhe fakultative e gjimnazeve tona? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Klodel 90 16002 2 pikė - mesatarja 5.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 90, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 05:58
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.