Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Gjuhėt e Huaja Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Gjuha Angleze
Diskutime ne Gjuhen Angleze, krijime letrare, diskutime rreth gramatikes se saj, artikuj dhe diskutime te lira mbi kete gjuhe.
4580 285 Deb*
Gjuha Italiane
Diskutime ne Gjuhen Italiane, krijime letrare, diskutime rreth gramatikes se saj, artikuj dhe diskutime te lira mbi kete gjuhe.
2382 86 Lela_Dr
Gjuha Franceze
Diskutime ne Gjuhen Franceze, krijime letrare, diskutime rreth gramatikes se saj, artikuj dhe diskutime te lira mbi kete gjuhe.
598 45  
Gjuha Spanjolle
1452 77  
Gjuha Gjermane
Diskutime ne Gjuhen Gjermane, krijime letrare, diskutime rreth gramatikes se saj, artikuj dhe diskutime te lira mbi kete gjuhe.
869 33  
Gjuha Greke
Diskutime ne gjuhen greke, krijime letrare, artikuj dhe diskutime mbi artin dhe kulturen.
156 21  

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
Thumbs up Moederdag belgiė 2012!!! belga 1 2721 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Srbski Jezik ( 1 2 ) SHKODRA4001 19 6268 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs up 1 Attachment(s)moederdag ne belgjike ! belga 6 2676 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pse Ne Forume Shqiptare???? SHKODRA4001 9 2943 0 pikė - mesatarja 0.0000
  GjUHA RUSE ( 1 2 3 4 ) ksenia 37 10157 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Perkthime Ami- 8 3371 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kerkes..... Alba-GB 5 2932 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Aleksander S. Pushkin-mbret I Letersise Ruse ksenia 6 2825 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Gjuha Rumune sajmolabi 1 2712 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ndihm fjalor DR.D 5 2718 0 pikė - mesatarja 0.0000
  gelukkig nieuwjaar 2009! belga 0 2541 0 pikė - mesatarja 0.0000
Post 2 Attachment(s)Hollywoodian singers anhela 2 3024 0 pikė - mesatarja 0.0000
Post English The history of English Language. anhela 0 2598 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Gjuha Turke ( 1 2 3 4 5 ) METAXA 41 11390 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)GJUHA HOLLANDEZE belga 8 2594 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 15 prej 15, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 23:50
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.