Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Ekonomia dhe Biznesi > Marketingu Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Reklamimi ne Shqiperi capuni 7 5488 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Menyra inovative marketingu? ( 1 2 ) Lord_Of_The_Strings 19 3153 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Marketingu... Plani dhe zhvillimi Lela_Dr 0 945 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Administrim Biznesi Pashai_1987 0 929 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Seksi ne Reklamim Endri 4 1022 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 5 prej 5, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 07:47
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.