Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Sofrat Shqiptare

(Moderator: Deb*, lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
Smile 28 Attachment(s)Mejhone "REHATI" ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) ishpeshtimi 1757 69445 0 pikė - mesatarja 0.0000
  4 Attachment(s)Na sygjeroni Lokalet me te mira ne Tirane dhe rrethe te tjera te Shqiperise! ( 1 2 3 4 5 ) Une jam...!!! 44 4082 0 pikė - mesatarja 0.0000
  17 Attachment(s)Lokali i Durresit ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Amstel 655 10943 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)" mireserdhet ne kafene FORUMI" ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) ksovari 595 9783 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Nje faqe e Re me Receta Gatimit ( 1 2 ) Art01 11 1947 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Sofra Lezhjane ( 1 2 3 ) Franka 27 1982 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Lokali tek Rozafa e Shkodres ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) buzeqeshja 328 6273 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Cfare preferoni te hani zakonisht ne restorante? ( 1 2 3 4 ) Debora* 32 2344 0 pikė - mesatarja 0.0000
Post 1 Attachment(s)"BAR TIRONA" per te gjithe... SEXI 5 10633 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Kuzhina (ne kete forum asnje s'ka uri?) ( 1 2 3 4 5 ) drytty 47 2938 0 pikė - mesatarja 0.0000
  36 Attachment(s)hajt qeflit e ELBASANIT ju kam ftuar per nje nje got raki ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) bakja76 302 7014 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Sofra mikepritese myzeqare!!! ( 1 2 3 4 5 6 ) Eria 54 3469 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Motel, Para Laci. ( 1 2 ) Kurbetliu 11 1546 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Taverna " Qyli " GENTI_the_KING 4 13001 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Sygjeroni Puffet(shtepite e qejfit) me te mira ne Tirane! ( 1 2 3 ) Une jam...!!! 22 1873 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Semite me Bugace ! ( 1 2 3 ) Une jam...!!! 27 1906 0 pikė - mesatarja 0.0000
  6 Attachment(s)~Cfare pije do te deshironit t'iu ofroja ne kete moment..?~ ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Eria 77 3844 0 pikė - mesatarja 0.0000
  15 Attachment(s)Bujqesi (foto dhe komente). ( 1 2 3 4 ) Piktor 37 2420 0 pikė - mesatarja 0.0000
  WoW..mungon dicka..Embelsira per ne fund apo jo?? Kjo do jet"Sofra Korcare" UnKnOwN 0 698 0 pikė - mesatarja 0.0000
  11 Attachment(s)Sofra Sarandiote ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) sarandaebukur 76 3926 0 pikė - mesatarja 0.0000
  5 Attachment(s)Psikonova Hard Rock Bar ( 1 2 ) psikonova 13 1680 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 21 prej 21, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 22:21
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.