Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Arti Figurativ

(Moderator: Deb*)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Fotografi
8673 109 Deb*
Pikture
1028 51 Deb*
Skulpture & Skalitje
110 12 Deb*
Artizanat
154 3 Deb*
Teoria e Artit dhe Historiku i Tij
105 17 Deb*
Arti dhe teknologjite e reja
Video, Net Art etj.
429 9 Deb*
Rruga artistike
Sillni kėtu projektet dhe punėt tuaja artistike
562 16 Deb*
Arkitekture
79 14 Deb*

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  1 Attachment(s)Shqiperia fiton medalje te arte ne Londer. Piktor 2 2232 0 pikė - mesatarja 0.0000
  17 Attachment(s)Tattoo te ndryshme ( 1 2 3 ) Mondi1 21 6402 0 pikė - mesatarja 0.0000
  15 Attachment(s)Fjala Te Dua, Me Vizatime.... ( 1 2 ) halfgang 16 5667 0 pikė - mesatarja 0.0000
  85 Attachment(s)Te ndryshme ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) kontinenti 104 12636 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 40 Attachment(s)Sondazh: Ne cdo stine. ( 1 2 3 4 5 6 ) Debora* 58 9756 0 pikė - mesatarja 0.0000
  78 Attachment(s)Illusions ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) darke 159 18130 2 pikė - mesatarja 5.0000
  13 Attachment(s)Dizenjime te ndryshme te ambjenteve te brendshme te shtepise.. ( 1 2 ) Debora* 17 4690 0 pikė - mesatarja 0.0000
  68 Attachment(s)Fantasy Art ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Lela_Dr 73 11977 0 pikė - mesatarja 0.0000
  97 Attachment(s)Interesante...... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Zhylien Sorel 144 15212 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Must see !!!!!!! AngelDevil 5 2440 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ekspozita e Artizanatit Art pekomeri 1 2272 0 pikė - mesatarja 0.0000
  6 Attachment(s)Te gjitha te bera nga produkte ushqimore SmoKer` 8 2369 0 pikė - mesatarja 0.0000
  89 Attachment(s)Pulle shqiptare ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Keni 88 13659 0 pikė - mesatarja 0.0000
  8 Attachment(s)arti ne duart e tua darke 8 2937 0 pikė - mesatarja 0.0000
  COMMENTS & SUGGESTIONS darke 4 2930 0 pikė - mesatarja 0.0000
  15 Attachment(s)-Art Of War...!- ( 1 2 ) Sykaltra_Shqiptare 18 5147 0 pikė - mesatarja 0.0000
  11 Attachment(s)Pamje natyrore fantastike ne forma te ndryshme... ( 1 2 ) Isra 16 5646 0 pikė - mesatarja 0.0000
  9 Attachment(s)Tatuazh ju lutem? ( 1 2 3 ) Denix422 24 9075 0 pikė - mesatarja 0.0000
  60 Attachment(s)Pegasus ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Lela_Dr 73 11702 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)shkruani kush ka informacion mbi kostumin popullor shqiptar posejdoni 4 2394 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Arti i Te Gatuarit Cindi 0 2317 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Jo vetem per artistat. qukapiku 3 2387 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Artet e Bukura tė Shqipėrisė darke 0 2370 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Zbulohet njė bllok me vizatime tė Kolė Idromenos amor alucius 2 2777 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)guess the cartoon darke 7 2810 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 28, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 05:24
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.