Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia

(Moderator: ingmetalboy)
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Bota e librit
Libraritė, shtepite botuese, ligjet, zhvillimi letrar
4630 140 ingmetalboy
Ditari
Grimca nga jeta juaj e perditshme, enderrat dhe konfidencat qe mund t'ia besoni vetem Ditarit tuaj.
9750 74 ingmetalboy
Teste Letersie
Provoni dijet tuaja ne fushen e Letersise
506 7 ingmetalboy
Mesazhe dashurie
Ne kete Teme mund te postoni dedikime, letra, apo fraza dashurie apo shoqerie qe ju kane lene mbrese dhe bejne pjese ne kujtimet tuaja te bukura apo te hidhura.
1107 57 ingmetalboy
Drama dhe Komedi
Ketu mund te shkruani mbi dramat dhe komedite e juaja te preferuara.
72 4 ingmetalboy
Folklori Shqiptar - Cikli i Kreshnikeve
Legjendat e Kreshnikeve, Mujo, Omeri, Gjergj Elez Alia...
43 5 ingmetalboy
Letersia Boterore
455 57 ingmetalboy
Letersia e vjeter shqiptare
51 12 ingmetalboy
Letersia e Bejtexhinjve
21 6 ingmetalboy
Letersia e Rilindjes Kombetare
151 31 ingmetalboy
Letersia e Pavaresise
342 35 ingmetalboy
Letersia Moderne Shqiptare
831 74 ingmetalboy
Letersia Antike Greke
26 6 ingmetalboy
Letrarė tė rinj
5156 183 ingmetalboy
E drejta autorit
Krijimi dhe zhvillimi i sė drejtės sė autorit nė Shqipėri dhe internet.
79 11 ingmetalboy

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Ndihmė shaqe 2 2583 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ah, dhimbje mike. Pellumb Syku 6 5570 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Temat e humbura! :) iliriusa 3 3573 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Letrare te rinj fringo (me qese) ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Shenjtori 164 19536 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cfare eshte jeta? ( 1 2 3 4 5 ) BUCS 41 12239 2 pikė - mesatarja 5.0000
  Vec per ju i sajova Carlito 3 3087 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ne proze apo ne poezi ndjeheni me mire? Pog_jani 5 2785 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 7 prej 7, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 23:36
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.