Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca   Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Informatikė & Programim
PHP, ASP, C++, PYTHON, VB, Mirc Scripting, Network, Sisteme Operative, etj.
4189 506 Lord_Of_The_Strings
Interneti dhe Shqipėria
Ndėrmjet ėndrrės sė djeshme nė errėsirė dhe realitetit virtual sot dhe nesėr... Pėrdorimi, funksioni i informimit dhe ai social i internetit. Komente mbi faqet shqiptare nė internet.
739 130 Dr_Devil
Mjekėsia
Gjithshka mbi menyren se si funksionon trupi i njeriut si dhe problemet e tij qe nga lindja e deri ne vdekje
3818 114  
Ekologjia
Tė diskutojmė, njohim e rrespektojmė, mjedisin, tokėn, natyrėn, biodiversitetin etj
138 15  
Fizikė dhe Astronomi
Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Yjet dhe yjėsitė.
1338 78  
Matematikė dhe Gjeometri
Problema, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.
2277 102  
Gjeologji & Gjeografi
Materiale dhe kuriozitete mbi gjeologjine dhe gjeografine
640 55  

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 05:49
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.