Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Ekonomia dhe Biznesi Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Financat
16 4  
Sistemi Bankar
94 17  
Prodhimi
52 13  
Sistemi fiskal
65 14  
Telekomunikacioni
13 6  
Infrastruktura
6 5  
Marketingu
35 5  
Arkiva
0 0 Bosh  

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
Question A mendoni se nje investitor i huaj duhet te investoje ne Shqiperi? MURATINI 6 3936 0 pikė - mesatarja 0.0000
  4 Milion Hyrje Dalje Nga Shqiperia SHKODRA4001 7 2297 0 pikė - mesatarja 0.0000
  BE, 1 miliard euro pėr vendet e Ballkanit AngelDevil 8 3061 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking Super oferte verore ne Hertz rent a car Tirana hertzalbania 6 2830 0 pikė - mesatarja 0.0000
Post One day with Hertz !!! hertzalbania 0 2342 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Super oferte verore nga Hertz Makina Me Qera hertzalbania 2 2227 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shkodra kerkon punetor nga KINA SHKODRA4001 2 2179 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ekonomia botėrore para kanosjes nga hiperinflacioni AngelDevil 6 2374 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ilaēet, nga sot 10% mė tė shtrenjta fleurs de l'orne 0 2213 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si ta gjej? sinx+cosx 2 2477 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Europa, pasqyra ekonomike dhe politike e 2010-ės fleurs de l'orne 0 2208 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si te sillemi me nje shef te keq? fleurs de l'orne 1 2277 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kenesianėt gabuan pėrsėri AngelDevil 2 2335 0 pikė - mesatarja 0.0000
Question 1 Attachment(s)Ēfare mund te behet me Shqiperine per ta permiresuar? ( 1 2 3 4 5 6 ) argent 58 14377 6 pikė - mesatarja 4.6667
  ju lutem me ndihmoni lubi 1 2437 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Bill Gates cedrus 0 2344 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Fabrike sallami ne shqiperi mergimtar_akoma 1 2281 0 pikė - mesatarja 0.0000
  DiĒka Per Energjetiken ksovari 3 2329 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ne mbrojtje te OMGJ-ve alblib 3 2998 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqipėria ka ēmimet me rekord nė rajonin e Ballkanit Lela_Dr 7 2523 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Di ndonje program per Stocks Tracking? Lord_Of_The_Strings 1 2356 0 pikė - mesatarja 0.0000
Arrow A eshte tendencioze heqja e kartmonedhave 100 dhe 200 nga tregu? Lord_Of_The_Strings 3 2433 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Parku eolik kėrcėnon parajsėn e fundit nė Evropė briseide 1 2371 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Bursat, cmimi i naftes ulet 40 per qind ( 1 2 ) THe_AnSwEr 18 5365 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ekonomia Boterore si ndikohet nga SHBA THe_AnSwEr 3 2373 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 89, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 23:56
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.