Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva

(Moderator: Lela_Dr)
 

 
Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi Mesazhi i Fundit Rradhit nga ana e kundėrt
Wink 37 Attachment(s)Komentet e Albumit fotografik!! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) artidr 2848 67898 3 pikės - mesatarja 3.6667
  19 Attachment(s)Ke kishit deshire te takonit nga anetaret e forumit? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) 100%Korcar 1419 32938 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Prsh all asd 2 457 0 pikės - mesatarja 0.0000
  47 Attachment(s)Pershkruaj Veten me NJE Fjale.......dhe vetem NJE ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Lela_Dr 3520 45622 7 pikės - mesatarja 3.7143
  se harrova te prezantohem rrushi 4 676 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Prezantim i Irfanit. Irfani 6 1016 3 pikės - mesatarja 3.6667
Thumbs up do e pranoni nje tirons ne forum kobra 9 774 0 pikės - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Ja edhe nje tjeter argent 3 661 0 pikės - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 8 prej 8, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
 

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 09:18
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen