Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore

(Moderator: al74, Lela_Dr)
Hap njė temė tė re
Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar
 

 
  Nėn - Forumi Mesazhe Tema Mesazhi i Fundit
Dashuria
13707 248
Probleme Sociale
5222 111
Tema Shoqerore
8452 148
Arkiva
Tema te vjetra.
49 1
 

 
Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi Mesazhi i Fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  1 Attachment(s)Mendo sikur... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Gjergj Kastrioti 206 12504 0 pikės - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Kerkoj Burr ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) dylan 88 7594 0 pikės - mesatarja 0.0000
Thumbs up 3 Attachment(s)Kerkoj Nuse Ne Forum ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) fan fan tulipan 306 12514 0 pikės - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Cfare duan grate ?????? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 536 20925 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Mem ire te jesh femer apo mashkull ( 1 2 3 4 ) bunny lo 31 3672 0 pikės - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)A ka jete pas vdekjes ? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) aleksa 264 14926 2 pikės - mesatarja 2.0000
  Jeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer? ( 1 2 3 4 ) Ashley 39 4097 0 pikės - mesatarja 0.0000
  6 Attachment(s)Cfare duan burrat ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) dylan 301 11257 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Ē'mendim keni pėr martesėn? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) ergi 276 14516 4 pikės - mesatarja 4.0000
  Gezim Kelmendi Turpi i Kosoves dhe i shqiptarve. Morfine 3 943 0 pikės - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Adami & Eva, Molla e ndaluar. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 261 18314 0 pikės - mesatarja 0.0000
Question A eshte e drejte mungesa e lirise ndaj vajzave ne Shqiperi? ( 1 2 3 ) juliana 26 4544 4 pikės - mesatarja 4.7500
  1 Attachment(s)Jam Dhe Une Ballkanas ( 1 2 3 4 ) SHKODRA4001 37 3276 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Diferenca mes meshkujve e femrave Morfine 7 1100 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Si do te vepronit...!? ( 1 2 3 ) jam_ai_qe_jam 28 3342 0 pikės - mesatarja 0.0000
  No money, no problem? ( 1 2 ) Tulipani 18 2318 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Antaret e FH mblidhen se bashku ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) buzeqeshja 114 8340 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Mbrapa ne Kohe ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) AngelDevil 82 6572 0 pikės - mesatarja 0.0000
  A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Ashley 109 7364 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Albanian Mafia SHKODRA4001 3 1163 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) uragani 670 25234 0 pikės - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: A jeni dakort me hapjen e Kazinove ne Shqiperi?! ( 1 2 3 4 5 ) Kela 48 5334 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Kush Mendoni Se Eshte Gjeja Primare Ne Jete ? ( 1 2 ) Ashley 15 2368 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Fjalėt e duhura pėr t’u shpjeguar erosin fėmijėve SHKODRA4001 1 960 0 pikės - mesatarja 0.0000
Talking Sa fb keni ne total ( 1 2 ) dylan 12 2040 0 pikės - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 539, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
 
Hap njė temė tė re
Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar
Gjithsej 22 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 01:42
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen