Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Kinematografia Hap njė temė tė re
Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar
 

 
  Nėn - Forumi Mesazhe Tema Mesazhi i Fundit
Personazhe
210 26
Kortometrazhe
Filma me metrazh te shkurter
141 42
Arkivi i Kinematografisė
Tema tė vjetra nga seksioni i kinematografisė
2063 53
 

 
Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi Mesazhi i Fundit Rradhit nga ana e kundėrt
Post Interesante: Kur filmat e diktatures viheshin ne gare Admirali 3 2408 0 pikės - mesatarja 0.0000
  19 Attachment(s)Cili eshte filmi i fundit qe keni pare dhe cfare pershtypjesh ju ka lene ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) oliinter 966 32672 0 pikės - mesatarja 0.0000
  5 Attachment(s)Te reja nga kinematografia ! ( 1 2 3 4 5 ) AngelDevil 40 5623 0 pikės - mesatarja 0.0000
  46 Attachment(s)filmat me animime ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) NS-6 223 13841 0 pikės - mesatarja 0.0000
Cool Dokumentare lorie 8 989 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Filma te bazuar mbi histori te verteta ( 1 2 ) lorie 10 2179 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Pyetje ne lidhje me OJFte qe mbeshtesin fushen e kinematografise ( 1 2 ) Lord_Of_The_Strings 11 2242 0 pikės - mesatarja 0.0000
Thumbs up Pjese te preferuara nga filma te preferuar ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) bleta punetore 436 16848 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Matthew Brown, kur pasioni behet art ( 1 2 ) Fajtori 10 2584 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Foto dhe tituj filmash ( 1 2 ) AngelDevil 18 2483 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Shprehje nga filmat ( 1 2 3 4 5 6 ) briseide 55 6454 0 pikės - mesatarja 0.0000
  136 Attachment(s)Enciklopedi e vogel e filmave italiane ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 170 10416 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Porno Film SHKODRA4001 2 1271 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Programe. Piktor 2 1074 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Bioscope SHKODRA4001 0 1075 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Digitalb dhe IPTV IllyrianW 0 1230 0 pikės - mesatarja 0.0000
Lightbulb COMING SOON - Filmat e fundit ne kinema ( 1 2 3 4 ) Tulipani 37 4815 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Filmat e femijeve ( 1 2 ) cedrus 11 2618 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Paris je t'aime RIP Gibbs 3 1131 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Kolec Traboini Vizioner 3 1112 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Kuriozitete kinematografike Fajtori 4 1394 0 pikės - mesatarja 0.0000
  20 years old.doc ( 1 2 3 4 5 ) RIP Gibbs 45 5416 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Pornostarja e parė shqiptare Breanne tregon eksperiencėn e saj ! ( 1 2 ) fleurs de l'orne 18 2854 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Pyetje per te pare filma online... Eria 9 1241 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Pjese nga filmat e Francesco Nuti-t (humor) ( 1 2 3 ) Fajtori 21 3286 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Teater RIP Gibbs 1 1059 0 pikės - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 90, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
 
Hap njė temė tė re
Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 04:13
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen