Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Mediat Shqiptare Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Diskutime te ngjarjeve nga bota
430 10  
Diskutime te ngjarjeve nga Shqiperia
4292 28  
Lajmet nga bota e artit dhe kultures
7 2  
Arkiva
788 170  

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  9 Attachment(s)Interesante: Kur lajmet behen prekese ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 376 23424 0 pikė - mesatarja 0.0000
  15 Attachment(s)Ah, kjo gazetaria shqiptare!!! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Piktor 83 13747 0 pikė - mesatarja 0.0000
  11 Attachment(s)Komente ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) sarandaebukur 206 16943 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Dhjetė arsyet pėrse ishte shėrbimi i fshehtė serb ai qė e dėrgoi objektin fluturues. AngelDevil 4 1620 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A duhen lejuar komentet neper gazetat online ? ( 1 2 3 4 5 6 ) Serenidita 50 7847 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Cila eshte gazeta me e mire ne Shqiperi Piktor 2 1632 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Itali, vriten dy shqiptarė Art01 2 1976 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Kujdes gazeten Shekulli, po manipulon lexuesit ne heshtje! ( 1 2 3 4 5 ) Fajtori 46 15978 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Lum ne qe e kemi Tulipani 4 2064 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Mediat e blera armiq ? Gjikėbitasi 0 1910 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ja si rrihen gazetaret dhe gjobiten televizionet vitet e fundit ( 1 2 ) Fajtori 13 4013 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Risi spektakulare nga TVALB dhe TOP-CHANNEL tiranas 3 1961 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si projektohen grupet e margjinalizuara ne mediat shqiptare? Erald Gibbs 8 1760 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Njė e majtė mbarėshqiptare AngelDevil 3 1755 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kaq E Veshtire Qenka Te Hapim Syte? Agata-1 1 2005 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Cilat faqe lexon ne shtypin shqiptar? ( 1 2 3 4 ) psikonova 35 6929 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kercenim i Nikolle Lesit zv.minister kundrejt Lubonjes! BIONDIA 1 1859 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Cilat lajme kulturore mbizotrojne ne shtypin shqiptar? psikonova 7 2056 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Nacionalizmi ( 1 2 3 4 5 ) Piktor 49 7126 0 pikė - mesatarja 0.0000
  SHBA: Shqiperia, vend problematik AngelDevil 0 1755 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ligji anti-mafia! AngelDevil 6 2170 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Berisha publikon dosje me abuzime 750 milionė euro “tė njerėzve pranė Edi Ramės” ( 1 2 3 4 ) AngelDevil 36 6185 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cilet emisione televizive jane te kopjuar ? lornida 3 2148 0 pikė - mesatarja 0.0000
  “Tuneli”, Rama: Hetim Berishes, Bashes e Olldashit AngelDevil 0 1901 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Rregullat e reja moderne per policine Shqiptare ! ( 1 2 ) lezhjani-82 13 10182 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Nėpėr fletėt e nje traktati. AngelDevil 0 1697 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 76, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 13:31
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.