Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Aktualitete Ndėrkombėtare > Konfliktet botėrore

(Moderator: al74)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Interesante: Procesi i Paqes ne Lindjen e Mesme ( 1 2 3 ) Enri 20 5281 0 pikė - mesatarja 0.0000
Lightbulb Interesante: Paqja dhe Lufta, 2 ekstreme te paevitueshme ?!! Tulipani 2 726 0 pikė - mesatarja 0.0000
  kriza greke dodgy 5 1285 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A do kemi nje lufte tjeter ne vendet Orientale? ( 1 2 ) agata 17 2064 0 pikė - mesatarja 0.0000
  ekonomia boterore dodgy 7 621 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Terrori sionist ne Palestine. erzeni_be 2 653 0 pikė - mesatarja 0.0000
  26 Attachment(s)Rrugetim per ne token e lire - Palestina!! ( 1 2 3 4 5 ) el-Nino 40 2039 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ofensiva Izraelite "Shiu i veres" ( 1 2 3 4 5 6 ) erzeni_be 57 3550 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Shpresa e fundit e bushit ne Irak [1] xnjeri 1 493 0 pikė - mesatarja 0.0000
Post Arrestohen tre studente te Yale-s, per djegien e flamurit Amerikan. Enya 1 536 0 pikė - mesatarja 0.0000
  "Terroristet" e Hezbollahut ne koalicion me te Krishteret. erzeni_be 1 553 0 pikė - mesatarja 0.0000
  4 Attachment(s)Irak. Tematika nr. 2 Diskutime mbi te ardhmen e Irakut ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Klodel 62 3337 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Aeroplani rrembehet nga shqiperia. ( 1 2 ) i/e paregjistruar 17 1147 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Video perpiluese e terrorit Fyromian Sllav ne vitin 1997 Endri 0 566 0 pikė - mesatarja 0.0000
  11 Shtatori frut i nje komploti te brendeshem? azurro 1 549 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Intervista e George Galloway me SkyNews Endri 0 504 0 pikė - mesatarja 0.0000
Lightbulb George W. Bush dhe Irani ( 1 2 ) Veshtrusja 12 1215 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cilat mendoni se do jene zhvillimet ne LIndjen e Mesme pas ardhjes se Hamas ne pushte ( 1 2 3 4 5 ) Klodel 45 2315 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pushtimi I Irakut Ndihmė Apo Pengesė Nė Luftėn Globale Kundėr Terrorizmit??? ( 1 2 ) Klodel 10 1172 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Reformat demokratike ne Lindjen e Mesme- realitet apo utopi? Klodel 1 655 0 pikė - mesatarja 0.0000
  7 Attachment(s)disa foto USA -IRAQ halfgang 9 657 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Skenaret qe sjell ne Lindjen e Mesme vdekja e ARAFAT tresh 3 800 0 pikė - mesatarja 0.0000
  22 Attachment(s)Halabja..! ( 1 2 3 ) Bledumi 26 1428 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Propaganda e zakonshme "proletare" Visitor 7 1185 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 22 prej 22, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 05:35
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.