Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Arti Figurativ > Arti dhe teknologjite e reja

(Moderator: Deb*)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Design 3D [Qendrim's 3DWORK] ( 1 2 3 ) qendros 28 6841 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Design 3D [ 6 vjetori i Pavarėsisė] qendros 1 1106 0 pikė - mesatarja 0.0000
  222 Attachment(s)Foto te bukura ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) ^AngeL^ 291 14503 6 pikė - mesatarja 5.0000
  Krijime me shkrime te ndryshme Vlonjati99Tave 2 729 0 pikė - mesatarja 0.0000
Question 1 Attachment(s)ARTI eshte nje KURV ( 1 2 3 ) darke 22 2439 0 pikė - mesatarja 0.0000
  7 Attachment(s)Fantasy ( 1 2 ) Une_Ti_Dhe_Vdekja 14 1272 0 pikė - mesatarja 0.0000
  13 Attachment(s)Fractal Art ( 1 2 ) darke 14 1416 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs up 42 Attachment(s)avantaret e mia **the best** ( 1 2 3 4 5 ) CHAKALLI 42 2255 0 pikė - mesatarja 0.0000
  6 Attachment(s)wolves,dragons,horses,eagles,etc ^AngeL^ 6 808 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 9 prej 9, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 14:42
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.