Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Pini kafe per tu dobesuar Poshnjari 0 322 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Mjekra tek meshkujt shelgu 1 646 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Femrat qė kanė vithe tė mėdha janė mė tė shėndetshme e mė gazmore ( 1 2 3 4 ) fleurs de l'orne 31 5241 0 pikė - mesatarja 0.0000
  17 Attachment(s)Sa Te Fiksuar Jeni Per Kombinimin E Rrobave ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) buzeqeshja 166 9341 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cfare e ben nji vajze/grua te bukur bledarcela 7 1176 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Presidenti Francez Hollande Del Nga Serioziteti Presidencial SHKODRA4001 0 973 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Dekoracioni Juaj Ne Shtepi Ne Festat E Fund Vitit SHKODRA4001 0 925 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Kujdesu pėr buzėt e tua ( 1 2 ) Xixellonja 11 2230 0 pikė - mesatarja 0.0000
  13 Attachment(s)Cfare Keni Veshur Sot??? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) roke 1081 23795 2 pikė - mesatarja 3.0000
  1 Attachment(s)Bukuroshja Shqiptare Nder 10 Finalistet per te Qene Victoria's Secret Angel Balerina 7 1467 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs up 1 Attachment(s)Pushteti i takave te larta lule 1 830 0 pikė - mesatarja 0.0000
Wink Tė mbash dietė pa qenė i/e uritur.. fleurs de l'orne 2 992 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 33 Attachment(s)Sondazh: Syte me te bukur te antareve te forumit! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) engjell_mbrojtes 328 20404 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 25 Attachment(s)Sondazh: buzet me te bukura te anetareve te forumit ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) dorieta 242 15024 2 pikė - mesatarja 5.0000
  Kėpucėt-obsesioni mė i madh i grave? fleurs de l'orne 3 924 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Paguaj ose mbetesh pa gjoks! fleurs de l'orne 3 919 0 pikė - mesatarja 0.0000
  62 Attachment(s)Ēantat..... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Isra 122 7416 0 pikė - mesatarja 0.0000
  18 Attachment(s)Veshje gjumi - sleepwear ( 1 2 3 4 5 ) Isra 41 4482 0 pikė - mesatarja 0.0000
  17 Attachment(s)Veshjet firmato... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) &RY 86 8037 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Veshja dhe Opinioni ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Liqenimagjepsur 117 6827 0 pikė - mesatarja 0.0000
  a ia vlen te besh floket extension.. ( 1 2 3 ) e_paprekshme 21 3072 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Cila eshte mosha e duhur per te perdorur grimin (make up)?? ( 1 2 3 4 5 6 ) Isra 59 6023 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Para marteses ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Mirandaz 62 5296 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)teknologjia e fundit e artit te thonjeve durrsak 5 1039 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Lejlaja!!!! AngelDevil 3 888 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 58, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 03:47
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.