Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare

(Moderator: lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Ceshtja kosovare dhe me gjere
Kosova sot dhe me gjere. E ardhmja kosovare dhe implikimi i politikės kombėtare shqiptare nė tė. Problematika shqiptare ne rajon.
1434 123 lezhjani-82
Sfera Institucionale
2472 161 lezhjani-82
Analiza
763 81 lezhjani-82
Politika shqiptare ne vite
467 31 lezhjani-82
Arkivi i Politikes
Tema qe jane te vjetra
3509 187 lezhjani-82

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Interesante: AMC qė nuk njeh pasaportėn shqiptare! ( 1 2 3 4 ) tresh 33 7875 4 pikė - mesatarja 2.2500
  16 Attachment(s)Vajmedet ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Piktor 251 7728 0 pikė - mesatarja 0.0000
  4 Attachment(s)A po i vjen fundi i parakoheshem qeverise Rama? ( 1 2 3 4 5 6 ) Piktor 54 2226 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Per Piktorin (nqs nuk ka ikur me pushime) ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) arturm 63 3091 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 1 Attachment(s)Sondazh: Reforma ne Drejtesi-Vettingu ( 1 2 ) Vizioner 14 913 0 pikė - mesatarja 0.0000
Lightbulb 24 Attachment(s)Disa dallime: 8 (25) vjet Berisha vs 3 vjet Edi Rama Kryeminister ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Vizioner 60 2277 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Edi Rama, nje Politikan frikacak ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Vizioner 144 6508 0 pikė - mesatarja 0.0000
  28 Attachment(s)Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Vizioner 465 17239 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Per Arturm, natyrisht! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Piktor 60 3022 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Kjo politikane e pavlere ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) arturm 166 7251 0 pikė - mesatarja 0.0000
Lightbulb 4 Attachment(s)Shqiperia: Statusi kandidat ne BE Vizioner 9 677 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Me ne fund. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Piktor 89 4296 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ndihme! ( 1 2 3 ) cecilia 25 1661 0 pikė - mesatarja 0.0000
  32 Attachment(s)Humor politik ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 110 5845 0 pikė - mesatarja 0.0000
  a ka tradhetar ndaj kombit sot shqiperia? ( 1 2 3 4 5 ) SHKODRA4001 43 3155 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Konsensuse apo pazare. Piktor 4 715 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 4 Attachment(s)Sondazh: Zgjedhjet Parlamentare 2013 ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Vizioner 125 5345 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Prezenca e ish-presidentit serb ne konferencen a PS-te ne shkoder?? kurt 5 608 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Tere dallkauket u bene deputete, vetem ti dallkauk mbete! ( 1 2 ) ishpeshtimi 14 1649 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Portal i ri Informativ Alketa25 1 670 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Referendumi Per Bashkimin Kosove+shqiperi ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) SHKODRA4001 67 3155 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Bamir Topi-Zgjidhja me e mire e mundshme. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) ishpeshtimi 147 5563 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Perse Trupi Diplomatik Nderhyn Ne Politiken E Brendeshme Tek Ne? ( 1 2 ) SHKODRA4001 12 1346 0 pikė - mesatarja 0.0000
  8 Attachment(s)Shenjat e "lindjes" te nje Diktatori ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Vizioner 97 5075 0 pikė - mesatarja 0.0000
  NJe greve e harruar ( 1 2 3 4 ) arturm 32 2136 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ku jemi? ( 1 2 ) shelgu 18 1586 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 275, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 11 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 14:02
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.