Profili Pėr Art Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 05/01/2006
Status: Anetar i regjistruar 
Mesazhe tė dėrguara: 104 (0.02 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 27 Shtator 2006 14:47
Agjerimi dhe vlerat e tij.
Pėr tė kontaktuar Art: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek Art
Dėrgo tek Art njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 17 Gusht 1981
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi Ne qiell 
Shto Art nė listėn e Monitorimit     Shto Art nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.