Profili Pėr bennito Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 16/01/2006
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 1 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 27 Janar 2006 18:36
A me pranoni dhe mua ne shoqerine tuaj??
Pėr tė kontaktuar bennito: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek bennito
Dėrgo tek bennito njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 26 Mars 1979
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi ne cdo vend 
Shto bennito nė listėn e Monitorimit     Shto bennito nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.