Profili Pėr atdheu1 Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 24/05/2007
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 0 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: Asnjehere
Pėr tė kontaktuar atdheu1: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek atdheu1
Dėrgo tek atdheu1 njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 17 Gusht 1985
Dy fjale mbi veten E dua historine, e adhuroj arkeologjine dhe linguistiken shqipe, se bashku te perzier me filozofi sekulare te influencuar nga provoja fetare 
Vendbanimi NYC 
Shto atdheu1 nė listėn e Monitorimit     Shto atdheu1 nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.