Profili Pėr bekim_juventus2 Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 18/07/2007
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 14 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 29 Korrik 2007 15:37
Zoti dhe Djalli i ateizmit
Pėr tė kontaktuar bekim_juventus2: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek bekim_juventus2
Dėrgo tek bekim_juventus2 njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 26 Mars 1988
Dy fjale mbi veten
Vendbanimi ferizaj 
Shto bekim_juventus2 nė listėn e Monitorimit     Shto bekim_juventus2 nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.