Profili Pėr Miloti Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 28/04/2008
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 2 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 28 Tetor 2010 22:07
Thirrje pėr fushatėn “derė mė derė” dhe monitorimin e zgjedhjeve
Pėr tė kontaktuar Miloti: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek Miloti
Dėrgo tek Miloti njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 26 Mars 1980
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi Prishtinė 
Shto Miloti nė listėn e Monitorimit     Shto Miloti nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.