Profili Pėr Donushi kaqurrele Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 14/07/2009
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 3 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 15 Korrik 2009 12:58
Bageti e Bujqesia
Pėr tė kontaktuar Donushi kaqurrele: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek Donushi kaqurrele
Dėrgo tek Donushi kaqurrele njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 17 Janar 1992
Dy fjale mbi veten e lindur dhe rritur ne prizren,momentalisht gjimnaziste, 
Vendbanimi prizren 
Shto Donushi kaqurrele nė listėn e Monitorimit     Shto Donushi kaqurrele nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.