Profili Pėr fatjoni28 Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 18/12/2010
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 2 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 18 Dhjetor 2010 10:56
Islami dhe Europa.
Pėr tė kontaktuar fatjoni28: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek fatjoni28
Dėrgo tek fatjoni28 njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 17 Gusht 1982
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi shkoder 
Shto fatjoni28 nė listėn e Monitorimit     Shto fatjoni28 nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.