Profili Pėr StReSi_DhE_BiZnEsI Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 07/08/2005
Status: ___ 
Mesazhe tė dėrguara: 93 (0.02 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 18 Gusht 2009 13:20
Sjellja e nje SOP!!!!!!!!
Pėr tė kontaktuar StReSi_DhE_BiZnEsI: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek StReSi_DhE_BiZnEsI
Dėrgo tek StReSi_DhE_BiZnEsI njė Mesazh Privat!
Faqja Personale: http:// msn 
Mesazhe me probleme: 0
Ditėlindja 10 Gusht 1979
Dy fjale mbi veten Pa njoll 
Vendbanimi Elbasan_city 
Shto StReSi_DhE_BiZnEsI nė listėn e Monitorimit     Shto StReSi_DhE_BiZnEsI nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil