Profili Pėr atiola Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 19/09/2006
Status: Veteran ne forum 
Mesazhe tė dėrguara: 1875 (0.37 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 24 Janar 2008 21:52
Cfare kenge po degjoni ne keto momente?
Pėr tė kontaktuar atiola: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek atiola
Dėrgo tek atiola njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 22 Korrik 1990
Dy fjale mbi veten kam nje biografi po eshte me mire te mundohesh ta gjesh ti 
Vendbanimi Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh 
Shto atiola nė listėn e Monitorimit     Shto atiola nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.