Profili Pėr Misha Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 08/09/2009
Status: Vogelushja Misha 
Mesazhe tė dėrguara: 263 (0.07 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 24 Nëntor 2012 22:54
Dike qe e keni dashur shum iken dhe ju braktis. me pas vjen dhe ju Thot se shum esht
Pėr tė kontaktuar Misha: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek Misha
Dėrgo tek Misha njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday -
Dy fjale mbi veten Smth like that 
Vendbanimi Everywhere 
Shto Misha nė listėn e Monitorimit     Shto Misha nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.