Profili Pėr SHKODRA4001 Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 18/09/2011
Status: Anėtar Aktiv 
Mesazhe tė dėrguara: 599 (0.19 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 04 Korrik 2013 08:02
a ka tradhetar ndaj kombit sot shqiperia?
Pėr tė kontaktuar SHKODRA4001: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek SHKODRA4001
Dėrgo tek SHKODRA4001 njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Ditėlindja 12 Korrik 1977
Dy fjale mbi veten PARRUCA 
Vendbanimi BELGJIKE DHE SHKODER 
Shto SHKODRA4001 nė listėn e Monitorimit     Shto SHKODRA4001 nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil