Profili Pėr kotka Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 21/06/2007
Status: ..... 
Mesazhe tė dėrguara: 3612 (0.78 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 03 Nëntor 2014 12:45
Jeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?
Pėr tė kontaktuar kotka: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek kotka
Dėrgo tek kotka njė Mesazh Privat!
Faqja Personale: http://www.youtube.com/watch?v=eZFs33Eq0-M 
Mesazhe me probleme: 0
Ditėlindja 26/01
Dy fjale mbi veten ...... 
Vendbanimi ..... 
Shto kotka nė listėn e Monitorimit     Shto kotka nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil