Profili Pėr Saj.Miri Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 12/09/2007
Status: Anetar i regjistruar 
Mesazhe tė dėrguara: 37 (0.01 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 26 Mars 2009 14:35
Kerkoj leksione word dhe excel
Pėr tė kontaktuar Saj.Miri: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek Saj.Miri
Dėrgo tek Saj.Miri njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 25 Dhjetor 1988
Dy fjale mbi veten I perndjekur 
Vendbanimi Kudo 
Shto Saj.Miri nė listėn e Monitorimit     Shto Saj.Miri nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.